KAĞAN KAYA / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Corona virüsü hackerların hedefinde Hastanelerde kullanılan X-Ray, MRI, CAT ve mamogram tarzı tıbbi görüntüleme cihazlarının kullandığı işletim sistemlerinin %83’ünde güvenlik açıkları bulunmakta ve güncellenmesi mümkün olmayan eski yazılımlar ile çalışıyor.
Petrol Şirketleri Hacklenebilir! Düşünmeyi ve hesaplamayı bizim yerimize akıllı cihazlara teslim ettik. Bizim yerimize onlar düşünüp hesaplıyor, biz sadece onaylıyoruz, hatta bazı yerlerde yapay zekâ sayesinde onaylamadığımız bile düşünülebilir…
Siber Tehdit Çağımızın petrolü veridir! Petrol ne kadar önemliyse, veri de o kadar önemlidir. Hatta veri, petrolden daha değerlidi.
Katil Robotlar Çin ve Rusya’nın geliştirdikleri yapay zekalı robotları, ordularına entegre etmeye başlamasının ardından, harekete geçen ABD bu alanda yapılan çalışmalarını hızlandırmıştı.
CIA ve BND İttifakı ABD ve Almanya’nın neden ortak olduklarıysa hala muallak. Bana göre Almanya’nın aklını ABD çeldi, ne yaparsın menfaat dünyası…
Kuantum Bilgisayar Teknoloji hızla geliştikçe, boyutları giderek küçülmeye devam ediyor. Kuantum bilgisayarlar, hala geliştirilmeye devam ettiği için, küçülme henüz söz konusu değil, yani şimdilik evinizde kullanamazsınız.
YouTube Para Kazanma