KAĞAN KAYA / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
ABD Seçimlerindeki Endişe BBC Türkçe’nin haberine göre; Facebook sözcüsü çarşamba gecesi, “Bu video bir grup insanın Covid-19'a bağışıklığı olduğu iddiasını içermektedir. Bu yanlış bilgi kurallarımızı ihlal etmektedir” dedi.
Uzay Reklamları Teknolojiye ışık hızıyla bile yetişmenin mümkün olmadığı çağları yaşıyoruz!
Sosyal Medya ve Netflix Kapanacak mı? RTÜK’ün bilmediği şu: Netflix’e sansür uygulanamaz! (Not: Dizi içeriğini savunmuyorum)
Dijital Egemenlik Dijital uygarlıklar ile kripto para, istihbarat, stratejik iletişim, propaganda ve e-ticaret ekseninde dinlerin olmadığı, tek dünya devleti kurulma yolunda ilerleniyor.
5G’nin Koronavirüs’e Etkisi 5G’nin geliştirilmesindeki en büyük pay bir Türk bilim insanına ait, dolayısıyla 5G teknolojisine saldırılmasının altındaki emeli anlamamak için aptal olmak gerekiyor.
Instagram İçin Yaşamak Instagram yüzünden yemek yiyemez bir hal almadık mı? Güzel bir restorana gidiyorsun yemek geliyor tam yiyeceksin dur! Fotoğraf çekilelim, peki çekildik, olmadı bir daha bir daha bir daha…
Öldükten Sonra Dijital Hesaplarımıza Ne Olacak? Hiç düşündünüz mü, öldükten sonra sosyal medya ve e-posta hesaplarımıza ne olacağını?