HATİCE KÜBRA / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
WhatsApp grubu pişmanlıktır! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyükşehir belediye başkanlarıyla yaptığı 3,5 saatlik toplantının sonunda bir komisyon ve bir de WhatsApp grubu kurma kararı çıkmış. Şimdi insan WhatsApp grubunu duyunca bir irkiliyor haliyle ve tabi merak da ediyor. 
Annelerin acısını bile yarıştırdınız! Yuh olsun HDP binası önündeki oturma eylemi yapan annelerle Cumartesi Anneleri'ni kıyaslama yarışı başladı. Ne büyük ayıp!
Mağduriyetin böylesi herkese nasip olmaz! Egemen Bağış yalan haber üzerine yazdığı makalede "ben de mağdurum" demiş. İyi de Egemen Bağış'ı ne zaman görsek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında. 
İrem Derici haklı! Batsın sizin haberciliğiniz! Sapıklara, tacizcilere mikrofon uzatıp daha da cesaretlendirmenin anlamı ne? Habercilik mi bu? Şimdi bu kız ne kadar isyan etse haklı değil mi?
Kadın değil 'Erkek meselesi'! Hep söylüyorum bir kez daha söyleyeyim; Bu ülkenin bir "kadın" meselesi yoktur, bu ülkenin bir "erkek şiddeti" meselesi vardır.
Kaç para bi uçak? Baştan söyleyeyim ki Bakan Pakdemirli süreci iletişim açısından çok kötü yönetiyor. Yani aslında yönetemiyor.
RTÜK denetimi demişken... "RTÜK nasıl bir denetim yapacak, neyi hangi kritere göre denetleyecek, Youtube içerikleri bu denetimlere tabi olacak mı, olmayacaksa neler bu kapsama girecek?" soruları önümüzde duruyor.