HATİCE KÜBRA / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
İmamoğlu Harikalar Diyarında Temel atmamayı tasarruf sayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yaptığı konuşmada 'Bu yaprakların ağaçları çılgınca beni alkışlıyor' sözleri yazarımız Hatice Kübra'nın da dikkatinden kaçmamış...Kübra, İmamoğlu'na bakın nasıl bir tavsiyede bulunuyor...
Jakarta gezi notlarım Yaklaşık 10 gün önce Cakarta Büyükşehir Belediyesi Turizm Ofisi ve Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu'nun birlikte organize ettiği bir kültür ve tanıtım programı için Cakarta'daydım.
Cumhuriyet Kadını Dilek İmamoğlu'nun giydiği kıyafetin, Ekrem İmamoğlu'nun taktığı papyonun bir kesim üzerinde sanki Cumhuriyet yeniden ilan edilmiş gibi bir coşku yaratması anlaşılabilir.
Kara propaganda Operasyon sadece sahada değil aynı zamanda medya aracılığıyla terör örgütünün ve yandaşlarının kara propagandasına karşı mücadeleyle devam ediyor.
Kim o şehirli kadın Kıraç? Keşke Kıraç şöyle bir test falan yapsa "hangi şehirli kadınsın?" diye de en azından bizde durumumuzu netleştirsek.
Yaşasın yeni yargı reformu Merakla beklenen yargı reformu paketinin ilk detayları ortaya çıkmaya başladı. Vatana millete hayırlı olsun...
WhatsApp grubu pişmanlıktır! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyükşehir belediye başkanlarıyla yaptığı 3,5 saatlik toplantının sonunda bir komisyon ve bir de WhatsApp grubu kurma kararı çıkmış. Şimdi insan WhatsApp grubunu duyunca bir irkiliyor haliyle ve tabi merak da ediyor.