HATİCE KÜBRA / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Hatice Kübra yazdı: Soner Yalçın çok yanlış anlamış! Dün Soner Yalçın yazısında İmamoğlu'nu savunmuş ama yazısından anladığım tepkilerin neden geldiğini çok da anlayamamış. Ya da her zamanki pimpirikli haliyle bu tepkilerin altında da bir alt metin aramış.
Hatice Kübra yazdı: Diyanet'in faizle imtihanı Diyanet ve faiz mevzusu bu zamana kadar dönem dönem gündeme geldi/getirildi. Ama galiba hiçbirisi bu "sosyal konut projesiyle ev sahibi olmak" üzerine verilen "caizdir" fetvası kadar ses getirmemişti.
Başörtülü kat görevlisi nasıl müdür olur? Neden her başörtülüyü hele de "zengin, başarılı, makam sahibi falansa kesin AK Partilidir ve de bunları hakkıyla değil de torpille elde etmiştir" algısı var? 
Herkes gözünü kırpmadan ekrana kilitlendi! Peki Ali Babacan yeni ne söyledi? Bir çok insanın ne söyleyeceğini merakla beklediği Ali Babacan programda pek çok konuyla ilgili görüşlerini paylaştı ve parti hazırlıklarından bahsetti. Peki "yeni ne vardı?" derseniz...
İmamoğlu Harikalar Diyarında Temel atmamayı tasarruf sayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yaptığı konuşmada 'Bu yaprakların ağaçları çılgınca beni alkışlıyor' sözleri yazarımız Hatice Kübra'nın da dikkatinden kaçmamış...Kübra, İmamoğlu'na bakın nasıl bir tavsiyede bulunuyor...
Jakarta gezi notlarım Yaklaşık 10 gün önce Cakarta Büyükşehir Belediyesi Turizm Ofisi ve Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu'nun birlikte organize ettiği bir kültür ve tanıtım programı için Cakarta'daydım.
Cumhuriyet Kadını Dilek İmamoğlu'nun giydiği kıyafetin, Ekrem İmamoğlu'nun taktığı papyonun bir kesim üzerinde sanki Cumhuriyet yeniden ilan edilmiş gibi bir coşku yaratması anlaşılabilir.