HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
CHP'den istifa eden Muharrem İnce Cumhur İttifakı'nın ağzıyla mı konuştu? CHP Muharrem İnce'nin bundan sonra yapacaklarına bakacak. Halkta ciddi manada karşılık bulursa saldırıya geçecekler. Yok eğer Muharrem İnce istediğini alamazsa, sessizliğe bürünecekler. Bana göre her şey Muharrem İnce'ye bağlı, hataya zorlayacaklar. İnce bu tuzağa düşerse yok olup gider.
Cumhurbaşkanı sözde, Selahattin Demirtaş gözde! Yapılan şarlatanlığın, alçaklığın, namussuzluğun her türlüsünü AK Parti'nin hanesine yazan bu arkadaşlar, CHP söz konusu olduğunda, Kemal Kılıçdaroğlu veya Selahattin Demirtaş söz konusu olduğunda demokrasi havarisi kesiliyorlar. Hangi birini sayayım, o kadar çok ki...
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu şirketinizde genel müdür yapar mısınız? Aksoy Araştırma Şirketi'nin Türkiye Monitörü Eylül Raporu'nda ilginç araştırma sonuçları var. Cumhurbaşkanlığı için Mansur Yavaş'ın adı geçiyor, Ekrem İmamoğlu'nun oy oranı hatırı sayılır bir oranda. Kemal Kılıçdaroğlu ise listenin dibinde kendine yer buluyor.
Kemal Kılıçdaroğlu istedi diye Süleyman Soylu özür diledi! Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nu Süleyman Özışık ile birlikte Youtube kanalımda ağırladık. Metin Feyzioğlu neden suskundu, neden külliyenin yanındaydı...
Fahrettin Altun yalanları ve Aytun Çıray'ın muhalefeti! İBB'nin yıkım kararı ve sonrasında bir biri ardına sıralanan yalanlar. Hedefteki isim aslında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dı... Fahrettin Altun'un yaptırdığı bir şömineyi villa yaparak günlerce kalemlerine çığlık attırdılar. Muhalefet ise bu çığlıklara eşlik etti. İyi Partili Aytun Çıray bunlardan sadece biri.
Tayyip Erdoğan nefreti ve İyi Parti ile Meral Akşener'e operasyon! Suriye'de ne işimiz var diyenler, aslında ne işimizin olduğunu bal gibi biliyorlar. Bildikleri halde, Erdoğan'la katil Esed'i masaya oturtmak istiyorlar. Kendi insanını katleden Esed'i bu kadar sevenlere sorum şu: Mehmetçiğimize sıkılan kurşunlar da mı vicdanınızı sızlatmıyor? Şehide hiç mi saygınız yok bre ey gafiller?
'Düşman gazeteciler' ve CHP'nin CNN Türk kararı! Türkiye büyük bir çığ felaketi yaşadı, 39 insanımız karın altında can verdi. Ülkemizin vicdanlı insanları acı çekerken, ekranlarda boy gösteren "Düşman gazeteciler" ne yazık ki bir kez daha acıdan beslenmeyi tercih etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı sıfatını taşıyor diye, çığ altında kalan Gülşen Orhan'a aşağılık bir iftirayla saldırdılar.