HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Tayyip Erdoğan nefreti ve İyi Parti ile Meral Akşener'e operasyon! Suriye'de ne işimiz var diyenler, aslında ne işimizin olduğunu bal gibi biliyorlar. Bildikleri halde, Erdoğan'la katil Esed'i masaya oturtmak istiyorlar. Kendi insanını katleden Esed'i bu kadar sevenlere sorum şu: Mehmetçiğimize sıkılan kurşunlar da mı vicdanınızı sızlatmıyor? Şehide hiç mi saygınız yok bre ey gafiller?
'Düşman gazeteciler' ve CHP'nin CNN Türk kararı! Türkiye büyük bir çığ felaketi yaşadı, 39 insanımız karın altında can verdi. Ülkemizin vicdanlı insanları acı çekerken, ekranlarda boy gösteren "Düşman gazeteciler" ne yazık ki bir kez daha acıdan beslenmeyi tercih etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı sıfatını taşıyor diye, çığ altında kalan Gülşen Orhan'a aşağılık bir iftirayla saldırdılar.
Elazığ'ın 'Kara Murat'ı ve 'Deprem paraları nerede?' sakızı! Elazığ'da devletin nasıl bir rol aldığını milletçe gördük. 45 kişi toprağın altından sağ olarak çıkarıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca depremden bir bilemediniz iki saat sonra Elazığ'a ulaştı. Üç bakan hâlâ Elazığ'da depremzedelerin yaralarını sarıyor. 
Süleyman Soylu'nun siyasi piarı ve televizyonlardaki çığlıklar Bunu söylemek için vicdandan, ahlâktan ve akıldan yoksun olmak gerek. Beton yığınları altında can veren insanlar üzerinden "siyasi piar" sözü bile tiksindirici, adi ve haysiyetsiz geliyor bana.
Deprem paraları ve Suriyeli Mahmut, Acun ve Berna Laçin Berna Laçin ve onun gibi düşünenlerin kuduruk olmasının nedeni, Elazığ ve Malatya'daki deprem felaketi sonrasında Türkiye'nin bir olması ve birlik olması...
Ali Babacan'ın partisi ve Kanal İstanbul falı! Bana soruyorlar: - Yeni partiler ne yapacak? - Ali Babacan AK Parti'ye zarar verir mi? - Gelecek'te Davutoğlu'nun kazancı olur mu?
Sözcü davası, Star ve Güneş'in yeni yolculuğu ve kolay sorular Televizyon ekranlarında tartıştığımız arkadaşlar, AK Parti'nin ilk 10 yılına vurgu yaptıktan sonra bugünü yerden yere vuruyorlar: