HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Diyarbakır Belediye Başkanı'nın Mızrak'lının Hogir'i Tıp yeminli doktor olan Diyarbakır Belediye Başkanı Selçuk Mızraklı'nın Diyarbakır'da özel bir hastane oluşturduğu özel bir ekiple yaptığı gizli ameliyatlar deşifre oldu.
HDP'liler PKK'yı reddetseydi devlet yine bu operasyonu yapacak mıydı? Diyarbakır, Van ve Mardin'i terör örgütünün atadığı komiserler yönetmeseydi, bu operasyona gerek kalmazdı. İddia edildiği gibi, bu operasyonla Kürtlere zulm edilmedi, aksine PKK'nın dayatmasıyla Kürtlere zulmedenlerin zalimliğine son verildi.
Deli'nin biri ve Kaftancıoğlu ile Nedim Şener'in düellosu Twitter'da herkes bir ceza biçti, Türkiye'nin imajına zarar veren bu çocuk bence de cezalandırılmalı. Ama parayla pulla değil, onun için en büyük ceza, şımarıklığını yaşadığı Youtube kanalının kapatılmasını sağlamak.
Ahmet Davutoğlu Selahattin Demirtaş'ı haklı çıkardı! Aynen adamın dediği gibi oluyor şu sıralar. İstanbul'u Ekrem İmamoğlu kazanınca, yıllarca AK Parti'den beslenen kim varsa Erdoğan'a saydırmaya başladı.
Meral Akşener kendisine yapılan darbeyi unuttu mu? 28 Şubat mağdurlarından biri de hiç kuşku yok ki Meral Akşener'dir.
Ekrem İmamoğlu'nun twitter ateşine attığı gazeteciler! CNN Türk'e konuk olan İmamoğlu, Binali Yıldırım'la aynı süreyi kullanmasına rağmen, Tevfik Göksu gündeme gelince agresifleşti. Ahmet Hakan'ı susturmaya çalıştı...
Ahmet Hakan'ı küfürbazların önüne atan gazeteciler! Bu gazetecilerin listesi uzun ama dikkat çeken iki kişi vardı. Bu arkadaşların Ahmet Hakan'la geçmişten kalan bir hesabı var belli. Ama Sevilay Yılman ve Emin Çapa unutmamalı ki Allah'ın da bir hesabı var.