HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu, nefsine hâkim olacak bir yiğit arıyor!
AK Partili Belediye Başkanı Erdoğan’ın talimatını böyle çiğnedi! Yalanların, iftiraların üstesinden gelmek için, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde, milletvekillerine talimat verdi: -Şeffaf olun, ihaleleri canlı yapın. Talimat güzel, ama uygulayan var mı?
Zülfü Livaneli'nin "Tipik Sünni" ifadesi ve Kılıçdaroğlu aşkı! Çok tehlikeli laflar etti Zülfü Livaneli. Deniz Baykal için, "Kürtleri, Alevileri sevmez" dedi. Yine Baykal için, "Tipik sünni" ifadesini kullandı. Zülfü Livaneli İsmet İnönü'ye Bülent Ecevit'e, Deniz Baykal'a saydırıyor ama Kılıçdaroğlu'na laf yok.
Zülfü Livaneli FETÖ’nin geçmişiyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı FETÖ’yü bir silah gibi iktidara karşı her fırsatta kullanan muhalefet, Zülfü Livaneli’nin GazeteDUVAR’daki açıklamalarına ne diyecek acaba çok merak ediyorum.
Gençlerin "Demokrat Amca"sı gençlere yalan söylüyor! “Demokrat amca” yeğenlerine kötülük yapmak bir yana, onların yaşadığı Türkiye’ye kötülük yaptı, yapıyor. Katar takıntısından vazgeçmiyor. Katar takıntısının sebebi ise tabii ki Recep Tayyip Erdoğan.
Tayyip Erdoğan'ın adına Can Ataklı'dan 1 milyon dolar rüşveti kim istedi? Cem Uzan adına 1 milyon dolarlık rüşvet pazarlığı yapan Can Ataklı, kendisine iftira attığımı söyledi. 2010 yılında İnternethaber'e verdiği röportajda her şeyi bir bir itiraf ediyor. Rüşvet pazarlığını Uzan'a anlatmış. Şimdi buradan kendisine bir kez daha soruyorum, Tayyip Erdoğan adını kullanarak senden kim 1 milyon dolar istedi? Açıkla!
Fahrettin Koca'dan Canan Kaftancıoğlu ve Fatih Portakal'a tokat gibi cevap! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın azimli duruşu ve inadı sonucunda Türkiye aşı konusunda hayli mesafe aldı. Bakan Koca, topluma moral aşılamaya çalıştıkça karşı cenah vızıltı yapıp durdu. Canan Kaftancıoğlu bunlardan biri. Fatih Portakal ise Canan Hanım'la aynı korodaydı.