HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaletine ne demeli? El-Hak Çubuk kararı Osman Sarıgün’e ceza değil ödüldür. “Osman Amca” diye adamı zamanında kahramanlaştırdılar eyvallah… Peki Kemal Kılıçdaroğlu’nun Yasin Börü’nün katillerini sokağa döken Selahattin Demirtaş’ın serbest kalması için ahaliden oy istemesi, “Selahattin Demirtaş’ın serbest kalmasını istiyorsanız bize katılın” demesi! Bu ne oluyor acaba?
22 yaşındaki İnternethaber’in hikayesi Hey gidi yıllar hey… Türkiye’de bir çok ilki gerçekleştirdi İnternethaber. “Anında Haber”i ilk defa Türkiye’de İnternethaber verdi. “Son dakika” haberlerini Türkiye’de ilk defa İnternethaber verdi. Okuyucu yorumlarını Türkiye’de ilk defa İnternethaber başlattı. 22 yıl geçti… Nice yıllara İnternethaber.
Özlem Gürses rezilliğini Sedat Peker’le örtmeye çalışıyor Sedat Peker’le gizli çekilen videom üzerinde aylarca tepinip durdular. Sonra hepsi kanka oldu Sedat Peker’le. Organize suç lideriydi Sedat Peker, birden bire hepsinin kahramanı oldu. Peker bunlara mesaj attıkça her seferinde mest oldular. Özlem Gürses onlardan biriydi, şimdi Peker üzerinden bana laf yetiştiriyor. Yaptığı rezilliğin üzerini böyle örteceğini sanıyor.
İBB ve İETT’yi kim batırmak istiyor, İmamoğlu mu UKOM mu? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmadan önce “Ulaşım kesinlikle ucuzlayacak” diye vaatte bulunan Ekrem İmamoğlu mu, yoksa ulaşıma yapılması gereken zamma onay vermeyen UKEME mi İBB ve İETT’yi batırmak istiyor?
AK Partili bakan yardımcısı vatandaşa bu şok sözlerle cevap verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, fırsat buldukça teşkilatlarına, milletvekillerine, bakanlara, belediye başkanlarına, “Halka karışın, halka dokunun” çağrısı yapıyor. Aşağıdaki okuyacağınız yazıda ve izleyeceğiniz videoda, bir bakan yardımcısının vatandaşa verdiği cevabı izleyin, Erdoğan’ın talimatını nasıl yerine getiriyorlar görün.
Barış Yarkadaş ve Gürkan Hacır’a Kemal Kılıçdaroğlu engeli Ah Barış ah, yine rahat durmadın. Canan Kaftancıoğlu’nun deyişiyle, ne gerek vardı bu şova. Bak, azıcık bir eleştiri getirdin Kemal Kılıçdaroğlu’na, hem kendini hem de garibim Gürkan Hacır’ı yaktın. Niye eleştiriyorsun ki Kılıçdaroğlu’nu? Öv kardeşim, öv ki huzur bulasın, işsiz kalmayasın.
Utan, utan, utan Tayyip Erdoğan utan! Taksim Meydanı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “utan” diye yırtınan doktor amcayı dinlerken, “Allah Allah Erdoğan utanılacak ne yaptı acaba?” diye düşündüm? Arşivi karıştırdım, Tayyip Erdoğan sağlık çalışanlarına 5 büyük müjde vererek, büyük kötülük yapmış! Amca bundan dolayı kendini yırtıyormuş!