HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Kaldırın yurtdışı yasağımı kardeşim kaçacağım :) 18 ay oldu seyahat özgürlüğüm kısıtlanalı. 21 Mayıs 2021 gününden itibaren her ayın 15'inde adi bir suçlu gibi, "terörist" muamelesi gördüm, gittim karakolda imza attım. O da yetmedi yurtdışı yasağı konuldu. Tamam da, Süleyman Soylu'nun suç duyurusu ne oldu, niye sonuçlanmadı hâlâ?
Adem Metan "açlık"la sınandığımı yazmış, yok be kardeş parayla terbiye etmek istiyorlar! "Sedat Peker olayı" İnternethaber Yayın Grubu'na uygulanan "reklam ambargosu"nun bahanesi oldu. Uzun yıllardan beri "gizli bir el" bizi boğmaya, yok etmeye çalışıyor... O "gizli eller"e en başından beri boyun eğmedim diye, "parayla terbiye" etmeye çalıştılar, bugün bile vazgeçmiş değiller.
Halk TV'den özür dileriz çünkü "telif hırsızı" demekle hata yapmışız! Halk TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Hakan Çelenk, "Hakkımızı savunacağız" yazısıyla ne yalan söyleyeyim beni mahçup etti. Bizim yaşadıklarımızı onlar bizim 10 katı fazlasını yaşıyormuş meğer.
Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaletine ne demeli? El-Hak Çubuk kararı Osman Sarıgün’e ceza değil ödüldür. “Osman Amca” diye adamı zamanında kahramanlaştırdılar eyvallah… Peki Kemal Kılıçdaroğlu’nun Yasin Börü’nün katillerini sokağa döken Selahattin Demirtaş’ın serbest kalması için ahaliden oy istemesi, “Selahattin Demirtaş’ın serbest kalmasını istiyorsanız bize katılın” demesi! Bu ne oluyor acaba?
22 yaşındaki İnternethaber’in hikayesi Hey gidi yıllar hey… Türkiye’de bir çok ilki gerçekleştirdi İnternethaber. “Anında Haber”i ilk defa Türkiye’de İnternethaber verdi. “Son dakika” haberlerini Türkiye’de ilk defa İnternethaber verdi. Okuyucu yorumlarını Türkiye’de ilk defa İnternethaber başlattı. 22 yıl geçti… Nice yıllara İnternethaber.
Özlem Gürses rezilliğini Sedat Peker’le örtmeye çalışıyor Sedat Peker’le gizli çekilen videom üzerinde aylarca tepinip durdular. Sonra hepsi kanka oldu Sedat Peker’le. Organize suç lideriydi Sedat Peker, birden bire hepsinin kahramanı oldu. Peker bunlara mesaj attıkça her seferinde mest oldular. Özlem Gürses onlardan biriydi, şimdi Peker üzerinden bana laf yetiştiriyor. Yaptığı rezilliğin üzerini böyle örteceğini sanıyor.
İBB ve İETT’yi kim batırmak istiyor, İmamoğlu mu UKOM mu? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmadan önce “Ulaşım kesinlikle ucuzlayacak” diye vaatte bulunan Ekrem İmamoğlu mu, yoksa ulaşıma yapılması gereken zamma onay vermeyen UKEME mi İBB ve İETT’yi batırmak istiyor?