POLEMİK

Kavga büyüyor! Mehmet Metiner, Nihal Bengisu Karaca'ya 'FETÖ ablası' dedi

Dün zehir zemberek diye manşet attığımız Nihal Bengisu Karaca ve Mehmet Metiner arasındaki kavga büyüyor. Metiner, verdiği cevapta Karaca'ya 'Eski FETÖ ablası' dedi.

Kavga büyüyor! Mehmet Metiner, Nihal Bengisu Karaca'ya 'FETÖ ablası' dedi

Nihal Bengisu Karaca ve Mehmet Metiner arasında dün başlayan polemik, çok sert bir şekilde devam ediyor. Dün çok sert cümlelerle Metiner'e yüklenen Karaca, Metiner'den Star gazetesinden neden kovulduğunu açıklamasını istemişti. 

Bugün ise Metiner'den çok daha sert bir cevap geldi. Metiner, twitter hesabından yaptığı paylaşımda Nihal Bengisu Karaca ile ilgili 'Eski FETÖ ablası' ifadesini kullandı. 

İşte Metiner'in zehir zemberek cevabı:

Nihal Bengisu Karaca hak ettiğiniz cevabı anladığınız dilden alacaksınız. Bekleyiniz.

İma ettiğiniz o FETÖ’den kapma haysiyetsiz bel altı dedikodularınız ve itibar suikastınız için de mahkemede hesaplaşırız.

Geçmişte FETÖ ablası olarak bilinen ve bugün FETÖ ağzıyla şahsıma hayasızca saldıran o kişinin yapıp ettiğini yanına koymayacağımı herkes görecektir. FETÖ’cülerin ağzıyla ve yalan bilgileriyle şahsıma saldırmanın bedelini ödetmezsem namerdim.

Kavgaysa kavga. Hodri meydan!

Star gazetesinden kendi isteğimle ayrıldım. Star’da yazmamı hep istediler. Ne benim Star’la sorunum oldu ne de Star’ın benimle. TürkMedya grubu benim göz bebeğimdir. “Kovulduğum” yalanını diline dolayan o eski FETÖ ablasına Star yönetimi cevap vermelidir. Bekliyorum.

O FETÖ bulaşığına toplu cevabımı uygun bir zamanda ayrıca vereceğim. Avukatım yarın hakkında suç duyurusunda bulunacak. Hakkımda ima ettiği o FETÖ’cü dedikodular her neyse sunmazsa müfteridir. İstiyorsa mahkemeyi beklemeden yapsın. Haysiyet cellatlarına papuç bırakmam biline!

“DHKP-C militanı” C. Kaftancıoğlu’nu bir de baktım herkesten çok savunuyor, Cumhurbaşkanımızın da bu diline ve siyasetine sert eleştiride bulunuyor. Bunun üzerine “Nihal Bengisu Karaca varken Canan Kaftancıoğlu susmalı bence.” şeklinde kısa bir tivit attım. Hepsi bu.

Ben zihni/siyasi duruş eleştirisi yaparken o eski ablanın FETÖ yöntemi ve ağzıyla bana saldırması asla tesadüfi değildir. ELEMAN GÖREVİNİ YAPIYOR.

Star yönetimi bu elemanın yalanını yüzüne çarpmazsa asla hakkımı helal etmem, biline!

Ben REİS’i ve AK Parti’yi cansiperane savunmamış olsaydım bana bu saldırıların hiç biri yapılmazdı. Ben kardeşlerimin Reis’in ve partimin hukukunu her yerde her koşulda ölümüne korudum. Hukukumu kripto elemanlara karşı korumayanı bu saatten sonra kendimden bilmem. Nokta.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar