TELEVİZYON

Hıncal Uluç'tan Ahmet Hakan'a 'Ece Üner' tepkisi!

Ahmet Hakan ve Ece Üner arasındaki tartışmaya Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç da katıldı. Ahmet Hakan'ın haksız olduğunu söyleyen Uluç,"'Namaz 5, ahlak her vakit farzdır' dinime de, laisizme de uygun bir laftır." dedi.

Hıncal Uluç'tan Ahmet Hakan'a 'Ece Üner' tepkisi!

Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner'in koronavirüs fırsatçılarına söylediği "Namaz 5 vakit, ahlak 24 saat farz" sözlerine Ahmet Hakan'dan eleştiri gelmiş Ece Üner de köşe yazısında kendisini eleştiren Ahmet Hakan'a önce sosyal medya hesabından ardından canlı yayında yanıt vermişti.

Hakan-Üner polemiğine Sabah yazarı Hıncal Uluç da dahil oldu. Üner'e destek veren Uluç, "Ahmet!. Sen haksızsın. Hem de fena halde haksızsın.Güzel, doğru, yerli yerinde laf kimi rahatsız eder, bir düşün!." dedi.

Hıncal Uluç'un yazısından ilgili bölüm şöyle:

Sevgili dostum Ahmet, Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner "Namaz 5 vakit, ahlak her vakit farzdır" lafından ne fitneler çıkarmış, kıza nasıl saldırmıştı geçen hafta da, kıyametler kopmuştu. Girin internete "Ahmet Hakan Ece Üner" yazın okuyun..
Yeri geldi, fikrimi söyleyeyim..
Ahmet!. Sen haksızsın. Hem de fena halde haksızsın. Bu lafı arkana alıp, laiklere saldırdın bir de.. Bu ülke anayasasına göre her Türk vatandaşı laiktir Ahmet.. Ben de laikim ve de Müslümanlığımı da, büyük din alimi, dedem Müftü Muharrem Efendi'den öğrendim.
"Namaz 5, ahlak her vakit farzdır" dinime de, laisizme de uygun bir laftır. Ne Müslümanı rahatsız eder, ne Yahudiyi, ne Hristiyanı, Budisti.. Ne de ateisti!.
Güzel, doğru, yerli yerinde laf kimi rahatsız eder, bir düşün!.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar