GÜNCEL

Sinan Engin fıkra anlattı Beyaz TV'de stüdyo buz kesti! Ahmet Çakar'ın fıkrası kahkahalar attırdı

Beyaz Futbol'da Sinen Engin'in anlattığı fıkraya bir kez daha gülünmezken; Ahmet Çakar'ın fıkrasında bol kahkahalar atıldı.

Beyaz TV'de yayınlanan ve sevilen spor programları arasında yerini alan Beyaz Futbol yine futbol harici konularla gündeme gelmeye devam ediyor. Onur Yıldız'ın sunduğu programa, Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz, futbol dışı yorumlarına dün gece birini daha ekledi. Geçtiğimiz programlarda da fıkrasına gülünmeyen Sinan Engin bu durumu bir kez daha yaşadı.

Engin canlı yayında "Temel fırına gitmiş. Fırıncıya demiş ki ha buradan bana 99 tane ekmek ver demiş. Fırıncı da ne yapacaksın 99 ekmeği deyince Temel "yiyeceğim" demiş. O zaman düz olsun 100 ekmek vereyim deyince Temel de "Ulan 100'ü nasıl yiyeyim" diyerek anlattığı fıkraya kimse gülmeyince isyan etti.

Kahkahalar atıldı
Engin'in fıkrası sonrası Ahmet Çakar da fıkra anlattı. Çakar "Adamın biri maymun almış sırtına. 30 yıl önce belediye otobüslerinde arkada biletçi vardı. Biletçi parayı alıp bilet keserdi. Herif maymunla otobüse binince biletçi demiş ki; bir tam bir şebeke" dedi. Çakar'ın anlattığı fıkra sonrası stüdyoda kahkahalar atıldı.

Yorumlar