GÜNCEL

ROK'tan Kılıçdaroğlu'na bomba yanıt! 'Türkiye'de dikta rejimi varsa sandıkla nasıl yıkılır?'

Rasim Ozan Kütahyalı, 'Seçimi kaybeden Silivri'ye gidecek' açıklamalarıyla ilgili isim vermeden konuşan Kemal Kılıçdaroğlu'nun çelişkisini ortaya koydu.

Gazeteci Fatih Altaylı, geçtiğimiz günlerde Teke Tek yayınında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu canlı yayında konuk etti.

Fatih Altaylı, Kemal Kılıçdaroğlu'na; Rasim Ozan Kütahyalı'nın Adem Metan'a verdiği röportajda kullandığı ifadeleri sordu.

'BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU'

Rasim Ozan Kütahyalı, Twitter hesabından yayından kesitler paylaşarak Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi.

Rasim Ozan Kütahyalı, şunları söyledi:

"Fatih Altaylı’nın çok izlenen Kılıçdaroğlu programında bu bölümü bana da bir dostum attı. Altaylı burada benim Adem Metan söyleşimde söylediklerimden alıntı yapıyor ve soruyor. Kemal Bey ise çok çelişkili konuşuyor. Videoyu izleyin, yoruma devam edeceğim. Sevgili Kemal Bey, hem bu ülkede demokrasi yok, hukuk yok, dikta rejimi var, diyorsun; hem de demokratik yolla diktatörlük yıkılacak! Korku iklimi yaratmayalım, diyorsun. Hangi diktatörlük sandık ile gitmiş? Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu sevgili Kemal Bey?

"FATİH ALTAYLI BU ÇELİŞKİYE KARŞI SORMAN GEREKMEZ MİYDİ.."

Fatih Altaylı, çok izlenen bomba bir yayın yaptın, bravo da senin de böyle bir çelişkiye karşı sual sorman gerekmez miydi? Eğer Türkiye’de dikta rejimi varsa sandıkla diktatörlük rejimi nasıl yıkılır Kemal Bey? Tarihte demokratik yolla yıkılmış tek bir diktatörlük yok. Var mı?

BEN GERÇEKLERİ SÖYLÜYORUM, MERAL AKŞENER DE ONAYLIYOR

Fatih Altaylı bu videoda bana laf attığın, o 1 saatlik Adem Metan söyleşisinde ben gerçekleri söylüyorum. Tek ben değil, muhalif DP Genel Başkanı Gültekin Uysal da “Türkiye dörtnala bir felakete gidiyor” diyor. Meral Akşener de Uysal’ı onaylıyor ortak basın toplantılarında."

Yorumlar