TELEVİZYON

Orhan Uğuroğlu, Ömer Göktuğ'un ölüm haberini sunarken gözyaşlarını tutamadı!

Flash TV'de program sunan gazeteci Orhan Uğuroğlu, hastanede tedavi gören kanal sahibi Ömer Göktuğ'un ölüm haberini verirken canlı yayında duygusal anlar yaşadı. Uğurluoğlu, "Yayına başlamadan iki dakika önce haberi geldi. 30 yıllık dostum ve kardeşimdi" dedi.

1992 yılında kurulan ilk özel kanallardan olan Flash TV'yi kuran isim olarak bilinen Ömer Ziya Göktuğ, hayatını kaybetti. Flash TV'de Perde Arkası programını sunan Orhan Uğuroğlu ise canlı yayında aldığı haberle adeta yıkıldı.

BU SABAH HAYATINI KAYBETTİ

Flash TV'nin kurucusu, Bursalı iş adamı Ömer Ziya Göktuğ, geçen hafta şiddetli baş ağrısı şikayetiyle hastaneye gittiği, yapılan testler ve tedavi sonrası bağ ağrısı geçmeyince İstanbul'daki özel bir hastaneye sevk edildi. Herhangi bir sağlık probleminin olmadığı öğrenilen Bursalı iş adamının bu sabah saat 09.30'da hastanede hayatını kaybetti. Göktuğ'un cenazesi yarın Ulu Cami'de öğle namazını müteakip kılınacak namazın ardından toprağa verilecek.

KELİMELER BOĞAZINA DÜĞÜMLENDİ

30 yıllık arkadaşının ölüm haberini alan Uğuroğlu, programı sunarken konuşmakta zorlandı. Gözyaşlarına tutamayan sunucu, "Yayına başlamadan iki dakika önce haberi geldi. 30 yıllık dostum ve kardeşimdi. Türkiye'de özel televizyon kurucularındandı. 4-5 gün önce bir rahatsızlık geçirdi. İstanbul'da hastanede tedavi görüyordu ve az önce hayatının kaybetti. Çok değerli, kıymetli bir insandı" dedi.

Yorumlar