TELEVİZYON

Masumlar Apartmanı'na bomba transfer! Melisa Şenolsun kadroya dahil oldu

TRT'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılan Farah Zeynep Abdullah'ın yerine gelen oyuncu belli oldu. Genç oyuncu Melisa Şenolsun dizinin oyuncu kadrosuna katıldı.

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın yeni sezon çekimleri başlıyor. OGM Pictures imzalı dizinin yeni kadın oyuncusu merakla bekleniyordu.

Dizinin resmi Instagram hesabından yapılan açıklamada, Melisa Şenolsun’un yeni sezonda Masumlar Apartmanı’nda olacağı duyuruldu.

MELİSE ŞENOLSUN KİMDİR?

 İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisidir. Kendisi gibi oyuncu olan Efecan Şenolsun'la kardeştir. Kariyerine 2015 yılında Türk dizisi Tatlı Küçük Yalancılar ile başladı.

 İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesi mezunu olan Melisa Şenolsun, Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı. Kiralık Aşk dizisinde "Sude" karakterini canlandırdı. Daha sonra ise Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Mert Yazıcıoğlu ile birlikte "Ceren" karakteriyle başrol oyuncu olarak yer aldı.

 Melisa Şenolsun son olarak Atiye dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Güzellik algısını şöyle anlatıyor: Kendimi aynada gördüğüm için yorumlayamıyorum. Ben doğal olanı, kusurlu güzellikleri, estetik müdahaleye maruz kalmayan görüntüleri seviyorum. Mesela yüzünü çil basan insanlar, yamuk bir burun ya da cilt lekeleriyle dikkat çeken Winnie Harlow gibi yüzler çok hoşuma gidiyor. Umut Evirgen'in ikinci uzun metraj filminde yer alacak.

Yorumlar