GÜNDEM

Habertürk sunucusu Mehmet Akif Ersoy 'Elmalı skandalı'nı anlatırken gözyaşlarını zor tuttu!

Habertürk sunucusu Mehmet Akif Ersoy, Antalya Elmalı'da iki kardeşin öz anne ve üvey babalarının istismarına uğradığı haberini sunarken sesi titredi. Ersoy, ağlamamak için kendini zor tuttu.

Antalya Elmalı'da iki kardeşin istismarına ilişkin davada sanıkların tahliye edilmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Olaya tüm kesimlerden tepki gösterilirken, istismar mağduru iki çocuğun haberini sunan Habertürk sunucusu Mehmet Akif Ersoy gözyaşlarını zor tuttu.

"BU İKİ YARATIĞI SOKAKTA GÖRSENİZ İNSAN ZANNEDERSİNİZ"

Ersoy, haberi sunarken şu ifadeleri kullandı: "Midenizin kaldırmayacağı, aklınızın, merhametinizin asla kabul edemeyeceği başlıklarla bugün karşılaşıyorsunuz. İki yaratık, sokakta görseniz insan zannedersiniz. Hukuk da öyle olmadıklarını anlayacaktır diye umut ediyoruz.

"ONLAR KAĞITLARA BAŞKA ŞEYLER ÇİZDİLER"

Bir çocuk kağıda ne çizer?" diye sordunuz birçoğunuz sosyal medyada. Araba çizer, ev çizer, güneş çizer, çiçek çizer... Ama onlar başka şeyler çizdiler kağıtlara. Ama öyle olmasına rağmen serbest kaldılar. Haliyle haklı bir feveran, çığlık ortaya çıktı o çocukların sesini duyurabilmek adına."

Yorumlar 2 yorum