GÜNDEM

Cüneyt Özdemir'den Erdoğan Bayraktar'a çağrı: Bir dilekçeye bakar!

Gazeteci Cüneyt Özdemir, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın Fikret Bila'ya yaptığı "Ben rüşvet almadım. Benim sekiz yıldız boğazımda bir düğüm var ne içersem içeyim bunu yutamıyorum, sindiremiyorum içime." açıklamasını değerlendirdi. Eski bakana öneride bulunan Özdemir, "Yutkunamıyor musunuz, savcılığa vereceğiniz bir dilekçeye bakar" diye konuştu.

17-25 Aralık dosyası ile ilgili açıklamalarıyla Türkiye’nin gündemine oturan eski bakan Erdoğan Bayraktar, gazeteci Fikret Bila'ya önemli açıklamalarda bulundu. Bayraktar “Bağımsız bir savcı araştırsın, Yüce Divan’a gitmekten korkmam. 8 yıldır boğazımda bir düğüm var” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Cüneyt Özdemir, YouTube kanalında eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın açıklamalarını değerlendirdi. Eski bakana öneride bulunan Özdemir, "Üzerinden yıllar geçse de diğer bakanlar gibi unutuldu, geçti demiyorsunuz. Müthiş bir tavır. Yutkunamıyor musunuz, savcılığa vereceğiniz bir dilekçeye bakar. İçtiğiniz su da boğazınızdan geçer, yediğiniz ekmek de. Dersiniz ki kardeşim bakın ben gittim kendi hakkımda suç duyurusunda bulundum, beni araştırın dedim. Bu kadar basit aslında" diye konuştu.

Yorumlar 1 yorum