GÜNCEL

Buket Aydın programında Haluk Levent’i konu etti

Buket Aydın’ın Haber Global’de ekrana gelen Koltuk programının bu haftaki konuğu ünlü sanatçı Haluk Levent oldu. Levent programda Nil Karaibrahimgil'in gitarını açık arttırma ile sattı. Erdem Tufan, Karaibrahimgil'in gitarını 35 bin TL'ye satın aldı.

Buket Aydın’ın sunduğu koltuk programının bu haftaki konuğu Haluk Levent’ti. Kurduğu AHBAP platformu aracılığıyla yaptığı yardımlarla gündemden düşmeyen Haluk Levent,  müzisyenler için harekete geçti. Haluk Levent, ekonomik sıkıntılar yaşayan müzisyenler için destek kampanyası başlattıklarını duyurmuştu. İlk gün bin kişiye yakın müzisyenin destek talebinde bulunduğunu belirten Haluk Levent, Habertürk’e özel açıklamalarda bulundu. 

Buket Aydın’ın Haber Global’de ekrana gelen Koltuk programının bu haftaki konuğu ünlü sanatçı Haluk Levent oldu. Kurduğu AHBAP platformu ile Türkiye genelinde sayısız yardım kampanyası düzenleyen Haluk Levent, son olarak pandemi sürecinde işsiz kalan müzisyenlerle ilgili başlattığı yardım kampanyasıyla ilgili konuştu.Geçtiğimiz gün gerçekleşen bakanlar kurulu sonrasında yayınlanan genelgeye göre; eğlence ve konser mekanlarının bir süre daha kapalı kalacağı kararlaştırılmıştı. AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent, alınan kararlar sonrası müzisyenler için bir destek kampanyası başlattıklarını açıklamıştı. Levent programda yardım kampanyasıyla ilgili konuştu. Sanatçı Nil Karaibrahimgil gitarını bağışladı. Haluk Levent programda gitarı satışa çıkardı. 

"MÜZİSYENLER YAPSA NE OLUR?"

Temmuz ayına kadar Ankara’ya gidip yetkililerle görüşmek istediğini söyleyen Haluk Levent, “İnsanlar sosyal mesafede bunca şey yapmasına rağmen, müzisyenler sosyal mesafeli bir şey yapsa ne olur?” dedi.Politik olarak gündeme gelmek istemediğini söyleyen sanatçı, politik konulardan uzak durmaya çalıştığını dile getirdi.

NİL KARAİBRAHİMGİL SANATÇILARA GİTARINI BAĞIŞLADI

Haluk Levent canlı yayında gitarı daha fazla para verene satmak için kampanya başlattı

"Sevgili Nil Karaibrahimgil aradı. “Halukçum sahnede çaldığım gitarımı bağışlamak istiyorum. Fatura desteği yapılacak müzisyenlere desteğim olursa ne mutlu bana” dedi. Olmaz mı? Bal gibi olur! Evet dostlarım en yüksek fiyat veren kişiye bu gitar hediyemiz olacak!"

GİTAR CANLI YAYINDA 35 BİN TL'YE SATILDI

Haluk Levent gelen mesajı canlı yayında paylaşarak "Sevgili Erdem Tufan 35 bin TL verdi. "Haluk abicim gitar Nil’e yakışır ben konser biletimi isterim" dedi. Hay hay kardeşim" diyerek gitarı 35 bin TL'ye sattı.

Yorumlar