TELEVİZYON

A Spor'da 'tek adam' çıkışı! 'Ondan hesap sorarsın...'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak ve ailesine ait Turkuvaz Medya bünyesinde bulunan A Spor’da da maç sonrasında Erman Toroğlu'nun 'tek adamlık' ifadeleri dikkat çekti.

Spor programlarının gündeminde Fenerbahçe'nin Alanyaspor'a 2-1'lik yenilgisi sonrası tribünlerden Başkan Ali Koç ve yönetimine karşı gösterilen tepki vardı.

Berat Albayrak ve ailesine ait Turkuvaz Medya bünyesinde bulunan A Spor’da da maç sonrasında dikkat çeken ifadeler kullanıldı. 

Spor yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u eleştirirken, “Ben en baştaki adama bakarım. En baştaki adam ne yapıyor. Bu her yerde böyledir. Başbakandan hesap sorarsın. Bakanlık varsa bakandan hesap sorarsın. Kulüp varsa başkandan hesap sorarsın. Sistem böyle Türkiye’de. Yönetimler yok başkanlar var. Tek adamlık var bizim Türkiye’de her şeyimiz öyle. Ondan hesap sorarsın. Ben Ali Koç’tan hesap sorarım” demesi dikkat çekti. 

Toroğlu, Fenerbahçe’nin yönetim açısından sıkıntılı olduğunu belirterek hem teknik hem de idari anlamda kulübün kötü yönetildiğini söyledi.

Yorumlar