POLEMİK

Yılmaz Özdil'in mayonez göndermesi gülme krizine yol açtı

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, son zamanlarda popüler olan Nurettin Yılmaz'ın yorumlarını değerlendirdi.

Yılmaz Özdil'in mayonez göndermesi gülme krizine yol açtı

Halk TV'de ekranlara gelen Uğur Dündar'la Halk Arenası'nun bu haftaki konukları Müjdat Gezen ve Yılmaz Özdil oldu.

Yılmaz Özdil, Nurettin Yılmaz'ın geçtiğimiz günlerdeki açıklamalarına değindi. Özdil, “Adam ketçap şehvet yapar diyor mayonez yapar mı belli değil” diyerek salonu gülme krizine soktu. Bunun üzerine Uğur Dündar ise “Sanki Türk Mutfağı'ndan şehvet fışkırıyor” yorumunda bulundu.

Uğur Dündar'la Halk Arenası'nın bu haftaki konuğu Yılmaz Özdil, son zamanlarda popüler olan Nurettin Yılmaz'ın yorumlarını değerlendirdi. Sözcü'nün haberine göre Özdil, “Adam ketçap şehvet yapar diyor mayonez yapar mı belli değil. Mesela kahve şehvet yapar diyor. Espresso yapar mı mesela? Adam böyle reçeteler veriyor. Adam yorgana bakıyor seks görüyor. Battaniyeye bakıyor cinsellik görüyor. Bugün cumhurbaşkanı diyaneti işaret etti ama diyanetin bakması gereken bir yer değil buna Profesör Üstün Dökmen'in bakması gerek. Bununla ilgili ben bir liste çıkardım. Sizin de faydalanacağını düşünüyorum. Neler şehvet yapar? Helal olmayan gıdalar. Mesela vezir parmağı. Ben merak ediyorum; ketçapta şehvet gören adam vezir parmağında çılgına döner herhalde. Biz lokantaya gidip şimdi nasıl kadınbudu köfte isteyeceğiz?”” diyerek salonu kahkahalara boğdu.

Özdil'den sonra da usta gazeteci Uğur Dündar da espriye katılarak “Sanki Türk Mutfağı'ndan şehvet fışkırıyor” yorumunda bulundu.

Yorumlar