GÜNCEL

Yıldız Tilbe, ABD ve Trump'ı bombaladı: Allah belalarını versin

Ünlü ses sanatçısı Yıldız Tilbe, ABD Başkanı Trump'ın Türkiye hakkında paylaştığı tweetlerin ardından sosyal medyadan esti gürledi. Tilbe, savaşa karşı olduğunu ifade ederken ABD ve destekçisi ülkelere bela okudu.

Yıldız Tilbe, ABD ve Trump'ı bombaladı: Allah belalarını versin

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, sosyal medyadan ABD ve destekçilerine esti gürledi. Trump'ın açıklamalarına kızan Tilbe "Adı ne olursa olsun nereli olursa kahrolsunlar" ifadelerini kullandı. 

Yıldız Tilbe, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: Kafamızı bozan ne kadar ülke varsa, biz ambargo uygulayalım. Üslerini kapatalım sebze, meyve hiçbir şey vermeyelim. Tohumları başını yesin almayalım, mallarını ithal etmeyelim. Ekelim, biçelim hiç birine ihtiyacımız yok. Savaş olmasın Allah göstermesin, olursa herkesten önce cepheye ben giderim. Fakat olmasın, kötü barış en iyi savaştan iyidir.

KAHROLSUNLAR

Savaş istemiyorum her insan gibi o kadar. Başka bir şey yok. Allah bu günlerimizi aratmasın. Gençlerimiz ölmesin. Bu vatanda şu veya bu şekilde gözü olanları Allah perişan etsin. Adı ne olursa olsun nereli olursa kahrolsunlar. O kadar...

BELA OKUDU

Allah ülkemize ve içindekilere zeval vermesin. Bombalar patlamasın savaş uçakları geçmesin üstümüzden, Bunu dilerim. Allah amerikanın ve babası olan iki ülkenin bin türlü belasını versin dünya kurtulsun. Amin''

Yorumlar