GÜNDEM

Yiğit Bulut'tan Ali Babacan'a ve Fox TV'ye sert tepki

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, Fox Tv'ye ve Çalar Saat programına konuk olan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a tepki gösterdi. Bulut, "Türkiye bu günleri ve bu kişileri unutmayacak!!" dedi.

Yiğit Bulut'tan Ali Babacan'a ve Fox TV'ye sert tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Tekalifi Milliye hatırlatılıp 'zor günlerden geçiyoruz' denilerek mevduatı veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Korona sonrası ödeyelim derlermiş bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef!" ifadelerini kullanan Fox TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulundu.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut da hem Fox'a hem de Çalar Saat'e konuk olan DEVA Partisi Genel başkanı Ali Babacan'a tepki gösterdi.  "Fatih Portakal’ın “Devlet paralarımıza el koyabilir” şarkısı söylediği FOX’ta şimdi mikrofonu Babacan’a verip aynı şarkıyı üstü kapalı söyletiyorlar! FOX bir Türkiye kanalı değil!" diyen Bulut şu ifadeleri kullandı:

İçimizdeki yabancıların dışarıdaki yabancılara hizmet ettiği bir yapı. Fakat anlamadığım şu;

Yıllarca bu ülkede başbakan yardımcılığı yapmış biri neden bu Fox ile aynı şarkıyı söyleyip kendi devleti milleti aleyhine bu adımları atar!! Türkiye bu günleri ve bu kişileri unutmayacak!! Türkiye bu günlerden güçlenerek, Türk milleti zorluktan daha da kenetlenerek çıkacak.

Yorumlar