GÜNDEM

Yeni Şafak Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in acı günü

Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik trafik kazasında hayatını kaybetti...

Yeni Şafak Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in acı günü

Yeni Şafak gazetesi İnternet Yazı İşleri MüdürüErsin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin, araç çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Küçük Ecrin'in cenazesi bugün öğle namazına müteakip İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nden kalkacak.

OYUN OYNARKEN ARAÇ ÇARPTI...

Gazeteci Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin, oyun oynarken bir aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Tatil için annesi ve diğer iki kardeşiyle birlikte Sakarya'nın Karasu ilçesine giden minik Ecrin, evin önünde oynarken, bir otomobil çarptı. Olayın ardından Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ecrin, burada yaşamını yitirdi.

CENAZE İZMİT YUVACIK'TA

Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan Ersin Çelik'in kızı Ecrin'in cenazesi bugün öğle namazına müteakip İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nden kalkacak.

 

DOĞDUĞUNDA MESAJ ATMIŞTI

2007 yılında Yasemin Çelik ile evlenen Ersin Çelik, kızı Ecrin ilk doğduğunda, kızının ağzından yakın arkadaşlarına mesaj atarak mutluluğunu paylaşmıştı. Mesaj şöyleydi: (Fyaş fyaş fyaş 2007’de hayatlarını biyleştiyen Ersin ve Yasemin Çelik (anne ve babam olurlar) çiftinin ilk çocuklayı olayak bugün Maymaya Ayaştıyma Hastanesi’nde dünyaya geldim. Kilom ve sağlığım gayet yeyinde. İmza: Ecrin Çelik).

Yorumlar 1 yorum