DİZİ DÜNYASI

Vartolu Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ'u tahtından etti

Sosyetik kadınların Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimleri bırakıp Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'in peşinde oldukları iddia edildi..

Vartolu Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ'u tahtından etti

Show TV ekranlarında yayınlanan 'Çukur' dizisinde Vartolu rolü ile fırtınalar estiren Erkan Kolçak Köstendil, kadınların da ilgi odağı oldu.

Habertürk'teki köşesinde "Kadınlar Vartolu'nun peşinde" başlığıyla bir yazı kaleme alan Esin Övet, sosyetede kadınlarında Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimlerin aksine Vartolu'nun peşinde olduğunu vurguladı.

İşte Esin Övet'in yazısındaki ilgili kısım;

Sosyetenin ünlü isimleri zaman zaman hayran oldukları ünlünün peşine düşer. Geçmiş zamanlarda Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Halit Ergenç ve Çağatay Ulusoy çılgınları çok olmuştur. Hatırlayın, ünlü isimler hayranı olduğu yakışıklı oyuncuların davetlerine katılmaları için menajerlerine yüklü paralar ödemeyi bile kabul ediyorlardı. Hatta birçok kişinin Çağatay Ulusoy'un gittiği mekânda, yanındaki masayı ayırtabilmek için önden 5 bin TL ödediği bile konuşuluyordu.

 
SOSYETEDE YENİ ÇILGINLIK: VARTOLU

Şu sıralar yine böyle bir çılgınlık başladı. Kimin için mi? Tabii ki SHOW TV'nin fenomen dizisi 'Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil için. Vartolu, herkesin dilinde. Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Halit Ergenç evli. Çağatay Ulusoy dizi çekmediği için uzun süredir ortalarda yok. En dikkat çeken isim de Erkan Kolçak Köstendil.

HER ŞEYİNİ MERAK EDİYORLAR

Son 10 gündür, tanıdığım, tanımadığım birçok kadın "Nereye gider?", "Nerelerde eğlenir?", "Davete çağırsak gelir mi?", "Menajeri kim?" gibi sorular yöneltmeye başladı. Nişanlı olan ve çok fazla gece hayatında gözükmeyi sevmeyen Erkan Kolçak Köstendil bu tekliflere ne kadar geri duracak bilinmez ama çok kişi onun yolunu gözlüyor gecelerde.

Yorumlar