GÜNDEM

Uluslararası Radyocular Birliğinden İnternethaber'e anlamlı ödül

Uluslararası Radyocular Birliği, Alkışı Hak Edenler Ödülleri'nin 8'incisini düzenledi. Yılın Alkışı Hakeden Haber Portalı Ödülünü İnternethaber aldı.

Uluslararası Radyocular Birliğinden İnternethaber'e anlamlı ödül

Uluslararası Radyocular Birliği(IRU) tarafından 8’incisi düzenlenen “Alkışı Hak Edenler” ödül töreni 8 Aralık 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleşti.

Televizyon, gazete, kültür sanat, şehircilik, siyaset gibi birçok alanda isim ve kuruluşa ödül verilen gecede “Alkışı Hak Eden Haber Portalı” ödülü; İnternethaber.com'a verildi.

Ödülü İnternethaber yayın grubu adına Ankara Temsilcisi Hatice Kübra aldı.

 ANFA Altınpark Expo Center'de gerçekleştirilen ödül törenine, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi eski Dekanı ve Radyo Evi Derneği (RADEV) Başkanı Zakir Avşar ile spor, sanat ve medya camiasından çok sayıda davetli katıldı. Düzenlenen ödül töreninde konuşan Kalkınma Bakan Yardımcısı Coşkun, "15 Temmuz'dan önceki darbeleri ve acı haberleri de radyodan öğrenmiştik. Radyoculuk, kapalı duvarların arkasında bir şeyler yapmak çok heyecan verici şey. "Duvara karşı konuşuyoruz" denir ama aslında kapılardan içeri girdiğimizi biliyoruz ve ona göre hareket ediyoruz. Ben 15 Temmuz şehitlerimizi bir kez daha anıyorum. Gazilerimize sağlıklar diliyorum ve o gece kahramanlık gösteren radyocusundan televizyoncusuna tüm basın ve medya mensuplarına yürekten teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar