GÜNDEM

Uğur Dündar'dan dikkat çeken Deniz Baykal çıkışı! ‘Benim gözümde bitmişti’

Sedat Peker’in, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi Korkmaz Karaca’yla ve Deniz Baykal hakkındaki iddiaları gündemdeki yerini korurken Uğur Dündar’dan dikkat çeken paylaşım geldi.

Uğur Dündar'dan dikkat çeken Deniz Baykal çıkışı! ‘Benim gözümde bitmişti’

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in, Deniz Baykal ve Korkmaz Karaca’yla ilgili iddiaları gündemi sarstı. İki tarafın da konuyla ilgili bir açıklamada bulunmaması tartışmaları alevlendirdi. Konu dün geceden bu yana sosyal medyanın gündeminden hiç düşmedi.

"Halk TV'den bu nedenle ayrılmıştım"

Usta gazeteci Uğur Dündar’dan da Deniz Baykal’a ilişkin bir paylaşım geldi. Peker’in iddiasına değinmeyen Dündar, Baykal ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Aslı Baykal, 31 Mart seçim zaferinin yaşandığı gece, sabaha kadar çalıştırdığı emekçileri kullanılmış eşya gibi kapı önüne bıraktığında, hem kızı, hem de Deniz Bey, benim gözümde bitmişti. 7 yıl süreyle markalaşmasına büyük katkıda bulunduğum Halk TV'den bu nedenle ayrılmıştım.”

Dündar, paylaşımının devamında ise, “Yanlış anlaşılmasın. Ben Halk TV'den Baykal ailesinin sahipliği döneminde ayrılmıştım. Halk TV'nin yeni sahibinin Baykallarla hiçbir ilgisi yok...” ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar