MEDYA KÖŞESİ

Uğur Dündar ekranlara dönüyor

Tecrübeli Gazeteci Uğur Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini sevenlerine verdi

Uğur Dündar ekranlara dönüyor

1992 yılında Arena serüvenine başlayan tecrübeli gazeteci Uğur Dündar, sosyal medya hesabından sevenlerini heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. Uğur Dündar, TV100 ekranlarında her Cumartesi "Haftanın Panoraması" isimli programın sunacağını söyledi.

Dündar yeniden ekranlara çıkacağının müjdesini verirken yaptığı paylaşımlar şu ifadeleri kullandı:

Bana "Sizi ekranlarda görmek istiyoruz" diyen dostlara güzel bir haberim var: 7 Ocak Cumartesi akşamından itibaren her Cumartesi "Uğur Dündar'la Haftanın Panoraması" programıyla TV 100'deyim.

 Ece Üner de tv100 ekranlarına geçtiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Üner Twitter adresinden transferle ilgili şunları yazdı:

"Halkın halk için halk tarafından yönetilmesi sadece demokrasi değil haber için de şart! Halkın sesi olmaya talip ve çok istekliyim. Ocak ayından itibaren tv100 Ana haber’de kavuşmak üzere"

Ayrıca Ece Üner, "Heyecanlarımız, gördüğümüz hayaller ortak. Tv100 deyince ‘100’ü cumhuriyetin 100. Yılından alıyor. Cumhuriyet sadece demokrasi için değil haber için de geçerli. Sizlerle olmaktan çok memnunum." dedi.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar