DİZİ DÜNYASI

Ufak Tefek Cinayetler'in final fragmanı yayınlandı! Veda ediyor

Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran fakat bu sezon istediği başarıyı elde edemeyen Ufak Tefek Cinayetler ekrana veda ediyor.

Ufak Tefek Cinayetler'in final fragmanı yayınlandı! Veda ediyor

Arzu'nun katili kim? Oya kimi, neden öldürdü? Tüm bu sorular ve merakla beklenen pek çok başka soru, final bölümünde cevap bulacak.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Osman Sonant, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Tansu Biçer, Ushan Çakır, Duygu Sarışın, Hayal Köseoğlu’nun yer aldığı, Star'ın Ay Yapım imzalı dizisi Ufak Tefek Cinayetler, 45. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Final bölümünde neler olacak?

Sarmaşık yine çok hareketli ve bir o kadar da tehlikeli. Bir yanda düğün hazırlıkları, bir yanda öldürme planları! Bakalım bu kez emeline ulaşan hangi taraf olacak? Şebnem, Merve'yle Kerim'in arasına kara kedi gibi giriyor ama sonunda aşk bir şekilde yolunu buluyor. Düğün hazırlıkları içinde olan Burcu'yla Emre'yi ise bambaşka sürprizler bekliyor. Arzu'nun katili kim? Kerim'in kolunun sakat kalmasına kim neden oldu? Peki Oya kimi, neden öldürdü? Tüm bu sorular ve merakla beklenen pek çok başka soru nihayet cevap bulacak.

Yorumlar