TELEVİZYON

tv100 1 yaşında! Siyasilerden ünlü isimlere kanala tebrik mesajı yağdı!

Bundan tam 1 yıl önce 6 Mayıs 2019'da Türkiye'nin ve haberin yeni yüzü tv100 yayın hayatına başladı. 1 yaşına basan tv100, izleyicilerinin ilgisiyle kısa sürede aranan izlenen kanal oldu.

tv100 1 yaşında! Siyasilerden ünlü isimlere kanala tebrik mesajı yağdı!

Siyasetçiler ve ünlüler tv100'ün 1. yaşını verdikleri mesajlarla kutladılar.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop yayınladığı mesajda tv100'ün 1. yılını tebrik ederken "tv100'ün sadece Türkiye'de değil dünyada tarafsız haberciliğin öncüsü olmasını temenni ediyorum" diye yazdı.

AK Parti adına Parti Sözcüsü Ömer Çelik tv100'ün 1. yaşını kutlayarak "Emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz. tv100 yayın hayatına girdiğinden beri bir zenginlik yarattı. tv100 medya dünyamız için bir zenginlik oldu. Nice yıllara ulaşmasını temenni ediyorum" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "1 yıllık süreç içinde önemli şeyler yaptı. Kendilerine tüm çalışanlarına başarılar istiyorum. Dünyaya eleştirel bakan haberlere ihtiyacımız var. Sadece iktidarı değil muhalefeti de eleştiren, eksikliklerini hatırlatan kanallara ihtiyacımız var. tv100'ün de bu bağlamda güzel bir görev yaptığına inanıyorum" diye konuştu.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise tv100'e konuk olduğunu hatırlatarak "Hayırlı olsun, çalışanlara emek sarfedenlere başarılar diliyorum" mesajını verdi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ise mesajında, "tv100'ü kurulduğu günden bu yana yakından takip ediyorum. Gerçekten tarafsız, dürüst, doğru bir habercilik anlayışı içinde. Ben hepsini tebrik ediyorum" dedi.

AK Parti Genel Başkanı Yardımcası Çiğdem Karaaslan, "Kaliteli haberciliği ve özgün yayıncılığıyla kısa bir süre içinde medya dünyasında kalıcı bir yer edinen tv100'ün 1. yaşını tebrik ediyorum" diye konuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ise, "tv100'ün birini yılını kutluyorum. Çok kısa sürede medyada çok önemli ve tartışılmaz bir yer kapladı. Başarılarının devamını diliyorum" şeklinde konuştu.

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar, "Kuruluşuna şahit olduğum tv100'ün 1. yaşını kutluyorum. Tüm çalışanların emeği geçenleri tebrik ediyorum" derken Orhan Gencebay, "1. yılı kutluyorum. Daha nice başarılara imza atacağına inanıyorum" dedi.

Aralarında Mazhar Alanson, Mustafa Ceceli, Haluk Levent, Arda Turan, Yavuz Bingöl, Serdar Ortaç'ın da olduğu çok sayıda ünlü isim de tv100'ün 1. yaşını verdikleri mesajlarla kutladılar.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar