GÜNCEL

Tüm gerçekleri anlatacak! Talat Atilla Ahmet Hakan'la 'Tarafsız Bölge'de'

Rahmi Turan'ın başlattığı Külliye'ye giden CHP'li iddiasında ‘kaynağım’ dediği gazeteci Talat Atilla tüm gerçekleri Tarafsız Bölge’de anlatacak.

Tüm gerçekleri anlatacak! Talat Atilla Ahmet Hakan'la 'Tarafsız Bölge'de'

Sözcü yazarı Rahmi Turan’ın Beştepe’ye giden Chp’li iddiasında gizli kaynağım dediği gazeteci Talat Atilla, Ahmet Hakan'ın CNN Türk ekranlarında hazırlayıp sunduğu  'Tarafsız Bölge' programına konuk olacak.

Ahmet Hakan'ın CNN Türk ekranlarında hazırlayıp sunduğu  'Tarafsız Bölge' programına konuk olacak Gazeteci-Yazar Talat Atilla, Kemal Kılıçdaroğlu ile arasında geçenleri tüm çıplaklığıyla anlatacak. Öte yandan İnternethaber'in ulaştığı kulis bilgilerine göre Talat Atilla'nın bu akşamki programda bir takım mesajlaşmaları da gözler önüne serebileceği konuşuluyor.

Talat Atilla çıkacağı yayına ilişkin sosyal medya hesabından da bir paylaşım yaptı.

Süreç nasıl başlamıştı?

Sözcü yazarı Rahmi Turan, 20 Kasım tarihli köşe yazısında “9 Kasım’da bir CHP’linin Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile görüştüğünü yazmıştı.

İddianın gündemde bomba etkisi yaratmasıyla birlikte Rahmi Turan “söz konusu CHP’linin Muharrem İnce olduğunu” öne sürmüştü.

'Haber kaynağı ben değilim' demişti

Rahmi Turan, haberi aldığı kaynağın kimliğini gizli tutarken, gazeteci Talat Atilla, Odatv’ye “Haber kaynağı ben değilim. Bunu söyleyenleri mahkemeye vereceğim” şeklinde demeç vermişti.

Sözcü yazarı Turan ise bu beyan üzerine yine sozcu.com.tr üzerinden “Saray’daki CHP’li” yazısındaki bilgi kendisine Talat Atilla’nın verdiğini açıklamıştı.

Yorumlar