GÜNDEM

Tuba Büyüküstün'ün aşkı silahla gazeteci gaspetti!

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, eşi Onur Saylak'tan boşandıktan 2 hafta sonra Umut Evirgen’le yeni bir aşkın kollarında görüntülendi... Genç sevgili gazetecinin fotoğraf makinasına silah zoruyla el koydu!...

Tuba Büyüküstün'ün aşkı silahla gazeteci gaspetti!

Cesur ve Güzel'in "Sühan"ı Tuba Büyüküstün, eşinden boşandır boşanmaz kendisinden yaşça küçük bir sevgili buldu...

İki sevgilii görüntüleyen Hürriyet gazetesi muhabirinin fotoğraf makinasıyla silah zoruyla el konuldu... İşte olayın gelişimi...

Tuba Büyüküstün, 6 yıllık eşi Onur Saylak’tan yaklaşık iki hafta önce boşandı. Ünlü oyuncunun adı çok geçmeden Emirgan’daki La Boom ve Gizli Kalsın adlı mekanların genç işletmecisi Umut Evirgen’le aşk dedikodularına karıştı. İddialar geçen hafta magazin basınında da yer buldu.

GAZETECİNİN ARACINI KOVALAYIP, SİLAHLA MAKİNASINA EL KOYDULAR

Ve ikili önceki gün La Boom önünde ilk kez birlikte objektife takıldı. Ancak hemen ardından ortalık karıştı. Umut Evirgen’in korumaları durumu fark eder etmez Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak’ın içinde olduğu aracı kovalamaya başladı. Baltalimanı’nda aracın önünü kesen korumalar silah göstererek muhabirin fotoğraf makinesini gasp etti.

Korumalar Hürriyet muhabirine, “Şimdi git bir saat sonra La Boom’a gel makineni al” diyerek oradan uzaklaştı. Tüm çabasına rağmen makinesini geri alamayan Bayrak, olay sonrası Sarıyer Asayiş Büro Amirliği’ne giderek Evirgen ve korumalarından şikayetçi oldu.

Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak, Sarıyer Asayiş Büro Amirliği’nde ifade verdi, çıkışta medya mensuplarına yaşananlar hakkında bilgi verdi.

UMUT EVİRGEN KİMDİR?

21 yaşında iş hayatına Umut Evirgen, 1989 yılında doğdu. Murat Boz, Çağatay Ulusoy gibi isimler ile yakın arkadaş olan Umut Evirgen, sosyal medya hesaplarından mekan paylaşımları yapıyor.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar