GÜNDEM

TRT'de Rıdvan Dilmen depremi! Ünlü sunucu ayrılık haberini böyle duyurdu!

TRT spor ve TRT'de programlar yapan ünlü spor spikeri Ersin Düzen sosyal medya hesabından TRT'den ayrıldığını duyurdu.

TRT'de Rıdvan Dilmen depremi! Ünlü sunucu ayrılık haberini böyle duyurdu!

Rıdvan Dilmen'in TRT'de futbol programı yapacağının açıklanmasının ardından TRT'de deprem yaşandı. Haftada 4 gün spor programı sunan Ersin Düzen TRT'den ayrıldığını açıkladı.

RIDVAN DİLMEN ERSİN DÜZEN HAKKINDA İDDİALARDA BULUNMUŞTU

Rıdvan Dilmen futbol yorumcusu olarak program yaptığı NTV ekranlarında Ersin Düzen hakkında birtakım iddialar ortaya atmıştı. Geçtiğimiz yıl yaşanan tartışmada Dilmen, ''Ersin Düzen, senin maaşını kim veriyor? Sen federasyonda çalışmıyor musun? Ne güzel dünya ya! Artık her şeyi söyleyeceğim, her şeyi. Susmayacağım! Hem hakemlere çakıp hem de 2 senedir TFF çalışanısın. Sen hayırdır ey Ersin Düzen! Bugün hakemi eleştirebilirsiniz. Ancak TFF'de çalışmayacaksın o zaman Ersin Düzen. Nihat Özdemir'in danışmanısın sen. Hem TFF'den maaş alacaksın, hem TFF Başkanına çakacaksın. Yok öyle şey!'' demişti.

ERSİN DÜZEN'DEN AYRILIK AÇIKLAMASI

Ersin Düzen'in yaptığı açıklamada, "11 yıl görev yaptığım STADYUM ve TRT Spor’a, kendi isteğimle devam etmeme kararı aldım. Eşime ve doğacak oğlumuza daha fazla vakit ayırmak, yeni bir başlangıç yapmak istiyorum. TRT’nin tüm yöneticilerine, spor servisindeki arkadaşlarım ve yorumcularımıza şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı. 

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar