GÜNCEL

Tiryakilere tek seferde sigara bıraktıran tedavi yöntemi: Biorezonans

Kişinin vücuduna iletilen elektromanyetik enerji ile uygulanan Biorezonans terapi, sadece 1 saatte nikotin bağımlılığından kurtarıyor.

Tiryakilere tek seferde sigara bıraktıran tedavi yöntemi: Biorezonans

Batıda yaygın olarak bilinen, Türkiye’de ise özellikle salgın sürecinde talebin arttığı Biorezonans tedavisi, her türlü bağımlılığı, ağrısız ve acısız, frekansla tedavi ediyor.

Nikotin bağımlılığından kafeine, tuz bağımlılığından karbonhidrat bağımlılığına, alkol ve uyuşturucu bağımlılığına kadar geniş bir yelpazesi var. Vücutta tüm organların yaydığı frekanslara tam aksi frekanslar verilerek uygulanıyor.

Nikotin isteğini sıfırlıyor
Peki özellikle nikotin bağımlılığında yüzde yüze yakın sonuç veren Biorezonans tedavisi, hastalara nasıl uygulanıyor. Biorezonans Uzmanı Seren Şahin Algan, anlattı “Biorezonans yöntemiyle sizlere bağımlılık yapan maddeleri ilk önce tespit ediyoruz. Daha sonra feed back yöntemiyle silme işlemi yapıyoruz. Siz hangi bağımlılıkla geldiyseniz o maddeyi vücudunuzdan nötürlüyoruz. Bu nötürleme işlemi ise 1977 yılında Alman Franz Morell ve oğlu ile mühendis Erich Rasche tarafından geliştirilen 'Mora' metodu ile yapılıyor. Terapi, elektromanyetik frekans içeren bir cihaz ile uygulanıyor."

''Tek seans fiyatı 1000 TL''
“Hasta geldiğinde bir kulaklık takıyoruz bir de elektrotlar veriyoruz. Çünkü parmak uçlarımız en küçük iletiyi bile ileten organlarımızdır. Bakır elektrotlardan tuttuğu zaman karşı tarafa bağımlılık yapan dokuları önce test ediyoruz. Daha sonra kulaklıktan gelen bir ses dalgası var. Bu ses dalgası ters bağımlılık yapan dokulara frekans verdiğimiz zaman cihazdan gelen ses dalgası söz konusu bağımlılığı nötürlüyor. Bu işlem sonrasında nikotin bağımlısı kişi nikotin bağımlılığı hedef alındığı için sigara içmek istemiyor. Seansın ortasında da kişinin 2 adet sigara içmesi gerekiyor. Cihaza da 2 adet sigara tanımlıyoruz. İşlem sırasında hastanın bacak bacak üstüne atmaması, bacaklarını çarpraz şekilde bağlamaması, üzerindeki metal eşyaları çıkarması gerekiyor. Biorezonansla sigara bıraktırma ücretinin tek seans fiyatı ise 1000 TL."

Karbonhidrat bağımlılığını yok ediyor
Biorezonans ile kilo vermek de mümkün. Bu işlemde ise kişinin karbonhidrat bağımlılığı hedef alınıyor. Algan, “Zayıflama seansı için gelen hastalarımıza da ilk seansta hastamıza şekeri yedirtiyoruz. Daha sonra algılayıcıya da şeker koyuyoruz. İkinci seansa gediklerinde de karbonhidrat. hammaddesi undur. Unu hem hastamıza yediriyoruz, hem de algılayıcıya koyuyoruz. Hastamız bu sefer karbonhidrat bağımlılığından da kurtulmuş oluyor. Zayıflama terapileri toplamda 3 bin TL. Terapisi uzun süren hastalarda bu rakam 5 bin TL’ye çıkabiliyor"

Sigara bağımlıları pandemide keşfetti
Algan, alternatif tedavi yöntemi Biorezonansa, pandemi döneminde özellikle sigara bağımlılarının ilgisinin arttığını belirterek "İnsanlar, genellikle biorezonans yöntemini çok bilmiyorlar. Türkiye’de yeni bilinmeye başladı. Sakız, bant, ilaç gibi seçeneklerden kısa sürede sonuç alamayanlar biorezonansa daha sıcak bakıyorlar. Çünkü o yöntemler yavaş yavaş bıraktırıyor ama tekrar sigaraya başlama ihtimalleri de yüksek. Biorezonansta tek seansta ve kalıcı olarak bırakıyorsunuz. Evde kaldığımız süreçte sigara bağımlıları nikotin bağımlılığından kurtulmak için daha çok araştırdılar. Dolayısıyla biorezonansın da bilinirliliği arttı." şeklinde konuştu.

Yorumlar 1 yorum