GÜNDEM

‘Tayyip Erdoğan’ın gitmesi için büyük bir halk öfkesi lazım!’

İnternethaber Yayın Grubu Başkanı Hadi Özışık, bugün kaleme aldığı yazıda Can Ataklı'nın Erdoğan için 6 ay önce söylediği skandal sözleri değerlendirdi.

‘Tayyip Erdoğan’ın gitmesi için büyük bir halk öfkesi lazım!’

İnternethaber Yayın Grubu Başkanı Hadi Özışık, bugünkü yazısında Can Ataklı'nın 6 ay önce söylediği skandal sözleri gündeme taşıdı. Özışık, “Tayyip Erdoğan’ın gitmesi için büyük bir halk öfkesinin olması lazım. Büyük bir doğal afet, büyük bir deprem, büyük bir başka doğal felaket. Çok büyük sel, çok büyük yangınlar.” diyen Can Ataklı için "Tayyip Erdoğan gitsin diye ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar ama, millet  fırsat vermiyor. 15 Temmuz’da FETÖ darbe girişimine direndiği gibi, bunlara da geçit vermiyor." ifadelerini kullandı.

İşte o yazı:

“Tayyip Erdoğan’ın gitmesi için büyük bir halk öfkesinin olması lazım. Büyük bir doğal afet, büyük bir deprem, büyük bir başka doğal felaket. Çok büyük sel, çok büyük yangınlar. Hani Avusturalya’yı yakan yangın vardı ya, ülkenin her tarafı neredeyse… O kadar büyük yangınlar, deprem, çok büyük can kaybına yol açaçcak sel felaketi gibi…”

Askeri darbelerden umudunu kesen Can Ataklı’nın, 6 ay önce söylediği bu sözleri hatırladınız mı?

Sel felaketleri oldu…
Deprem oldu…
Türkiye Can’ın istediği gibi, şu sıralar yangınlarla boğuşuyor. 
Ne kaldı geriye?
Büyük yangının ardından, “büyük bir halk öfkesi lazım!”
Olur mu?
Olması için müthiş bir çaba var!
Hepsi bir olmuş, “büyük halk öfkesi”nin oluşması için çabalıyor. FONDAŞ medya vazifesini yapıyor. Kimi sanatçı bozuntuları, olmayan bir şeyi olmuş gibi halka sunuyor. Sosyal medya denilen çukurda muazzam bir çalışma yürütülüyor. 

Yazının devamını okumak için tıklayın...

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 1 yorum