TELEVİZYON

Survivor'da finale kalan 2. isim Ayşe Yüksel oldu!

Survivor 2021'in dün akşam ekranlara gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı ise ada konseyinde haftanın 3. eleme adayını belirledi. Survivor'da İstanbul'daki yarı finale kalan 2. isim de Ayşe Yüksel oldu.

Survivor'da finale kalan 2. isim Ayşe Yüksel oldu!

Survivor 2021'in dün akşam ekranlara gelen son bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı ise ada konseyinde haftanın son eleme adayını belirledi. 

Dokunulmazlığı kim kazandı 

Survivor’da beş yarışmacı, parkurda sezonun en iyi performansını sergilemeye çalıştı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar ilk olarak zamana karşı yarıştı. Bu tur sonunda ilk üç sırayı İsmail Balaban, Poyraz ve Berkay aldı. Bu üç isim direkt yarı final turuna kalırken Ayşe ile Aleyna ön eleme turunda karşılaştı. İkili arasında geçen nefes kesen mücadeleyi son atışla 3-2 kazanan ve yarı finale yükselen Ayşe oldu. Son dokunulmazlık oyunu yarı finalinde İsmail Balaban ile Ayşe, Poyraz ile Berkay karşılaştı. Finale ilk yükselen isim, İsmail Balaban'ı 5-0 yenen Ayşe Yüksel oldu. Ayşe'nin finaldeki rakibi ise Berkay'ı 5-1 yenen Poyraz oldu. Final turunda ise 5-3 skorla Poyraz'ı geçen Ayşe, Survivor'daki son dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlığı Aleyna kazandı ve ilk eleme adayı olarak Ayşe’nin ismini söyledi. İkinci dokunulmazlığı kazanan İsmail’in söylediği Poyraz, ikinci eleme adayı oldu.Survivor 2021'in son dokunulmazlığı kazanan ise Ayşe oldu. Ayşe, son eleme adayı olarak ise Berkay'ın ismini söyledi.Böylece Survivor'da yarı final öncesinde eleme kalan yarışmacılar Ayşe, Poyraz ve Berkay oldu. Üç yarışmacı arasında ise sms oylaması yapıldı. Sms oylamasının sonuçlarına göre Survivor 2021'den yarı final öncesinde elenen isim belli olacak.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar