RÖPORTAJ

Survivor Semih Öztürk ilk kez konuştu: Onlarla görüşmeyeceğim

Survivor 2016 yarışmasına damga vuran Semih Öztürk yarışma sonrası ilk kez konuştu.

Survivor Semih Öztürk ilk kez konuştu: Onlarla görüşmeyeceğim
GAZETECİLER.COM- Survivor 2016'ın en dikkat çeken yarışmacılarından Semih Öztürk İstanbul'a döndükten sonra ilk kez konuştu.

Yarışma esnasındaki yorumlarıyla çok konuşulan ve son olarak yarışmada parmağı kırılan Semih Öztürk, Damla ve Nagihan'la kaldığı çeyrek finalde galip gelemeyerek Survivor macerasına veda etmişti.

Elendikten sonra İstanbul'a dönen Semih, ailesi ve sevgilisi Kurretülayn ile kavuştu. Magazin 8 Extra'ya verdiği röportajda, "Bundan sonra gönüllüler takımından kimseyle görümeyeceğim" diyen Semih, ünlüler takımındaki herkesle arasının iyi olduğunu, özellikle Nagihan ve Yattara'yla iyi arkadaş olduğunu söylerek onlarla görüşebileceğini belirtti. Survivor'dan önce Ütopya yarışmasına katılmış olan Semih, orada kazandığı tanınırlığı Survivor'la daha da artırdığını söyledi.

 

Semih, bundan sonraki hedefini şöyle açıkladı: "Benim işim televizyon işi. Benim işim şov. Şov işini yapacağım. Talk şov yapmayı düşünüyorum. Ama tabii ne zaman olacağını bilmiyorum."

Yarışma esnasında kırılan parmağının durumunun iyi olduğunu söyleyen Semih, tedavi bitiminde parmağının yüzde yüz düzeleceğini belirtti.