GÜNDEM

Süleyman Özışık :'İmamoğlu 'kayyum' istiyor!'

Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık, Cezaevinde tutuklu bulunan terörist Selahattin Demirtaş'ın dağdaki ağabeyi, Nuretttin Demirtaş'ın yazdığı kitabın İBB kitabevinde satılmasına ateş püskürdü. Özışık, ''Hedefi ve hayali yaptığı bu hatalar sonucunda suçlu bulunmak ve görevden alınmak. Yani anlayacağınız Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne kayyum atanması için gayret ediyor'' dedi.

Süleyman Özışık :'İmamoğlu 'kayyum' istiyor!'

Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık bugünkü köşesinde, ' İmamoğlu 'kayyum' istiyor' başlıklı dikkat çeken bir yazı yayınladı. Özışık, terörist Selahattin Demirtaş'ın dağdaki ağabeyi, Nuretttin Demirtaş'ın yazdığı kitabın İBB kitabevinde satılmasına ateş püskürürken, İmamoğlu'nun yaptığı bu hatalar yüzünden kayyum atanması için gayret ettiğini şfade etti. 

İşte o yazı... 

Daha önce Sakine Cansız isimli katil teröristin kitaplarını satan İstanbul Büyükşehir Belediyesi teröre destek amacıyla bir adım daha attı.
Cezaevinde tutuklu bulunan terörist Selahattin Demirtaş'ın dağdaki ağabeyi, Nuretttin Demirtaş'ın yazdığı kitabın İBB kitabevinde satıldığı ortaya çıktı.
Nurettin Demirtaş, terör örgütünün dağ kadrosunda sözde "kültür kolu" başkanı ama silahlı terör eylemleriyle de bilinen bir hain...
Şimdiye kadar yaptığı pek çok açıklamada, "Türkiye'yi alev alev yakarız, İstanbul'u kan gölüne çeviririz" şeklinde açıklamalarıyla tanıdığımız Nurettin Demirtaş'ın nasıl bir kültüre sahip olduğunu bütün Türkiye biliyor.
Bu onursuz teröristin yazdığı "Onur Borcu" isimli kitabın İBB sitesinde satıldığı ortaya çıkınca taraflı tarafsız herkes "Teröristin kitabı mı satılırmış?" diyerek bir isyan çığlığı attı. 
Bu çığlık İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni sallamış olacak ki kitabın bulunduğu sayfa erişime kapatıldı. 
Terörist Selahattin Demirtaş'ın çizgisini beğendiğini söyleyen Ekrem İmamoğlu onca tepkiye rağmen şimdiye kadar bir açıklama yapmış değil. Ona yerel seçimlerde destek veren İYİ Parti ve Saadet Partisi cenahı da âdeta üç maymunu oynuyor günlerdir... 
Ne diyeyim, herkes kendisine yakışanı yapar.

Yazının tamamı için tıklayın... 

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar