GÜNCEL

Süleyman Özışık: AK Parti'nin içinden birileri ''milletin adamlarını'' değil ''kendi adamlarını'' göreve getiriyor!

Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık, Kürşat Ayvatoğlu'nun lüks bir araba içerisinde kokain kullanma görüntülerine sitem eden bir yazı yayınladı. Özışık, 'AK Parti içine sokuşturulan bu kişilerin partinin koridorlarında AK Parti'ye ve Erdoğan'a küfretmeye devam ettiğini ve fakat servetine servet kattığını benim gibi pek çok kişi biliyor' diyerek sitem etti.

Süleyman Özışık: AK Parti'nin içinden birileri ''milletin adamlarını'' değil ''kendi adamlarını'' göreve getiriyor!

Lüks aracında uyuşturucu kullandığına ilişkin görüntüler ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınan eski AKP Genel Merkez personeli Kürşat Ayvatoğlu melesi, son günlerde Türkiye'nin gündemine oturmuş durumda. Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık, bugünkü köşesinde konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak sert bir yazı kaleme aldı. Özışık, 'AK Parti içine sokuşturulan bu kişilerin partinin koridorlarında AK Parti'ye ve Erdoğan'a küfretmeye devam ettiğini ve fakat servetine servet kattığını benim gibi pek çok kişi biliyor' diyerek sitem etti. 

İşte o yazı... 

Ekranlarda dönen bir reklam vardı hani. Adam perişan şekilde eve geliyor. Üzerindeki tişörtte kan izi var, çikolata izi var, at nalı izi var, kamyon lastiği izi var. Kendisini gören karısı şöyle bir bakıyor, "Hımm bir zorlu leke ama benim deterjanımla bunları söküp atmak çok kolay" diyor. 
"Yahu, sana ne oldu, sen nasıl bir şey yaşadın. Başına bunlar nasıl geldi" diye bir sor değil mi?
AK Parti içinde son iki üç gündür yaşananlar da buna benziyor.
20 yaşında AK Partili belediyeye kapağı atmış Kürşat Ayvatoğlu isimli biri kısa sürede voleyi vurmuş! 7 yılda hem şirket sahibi olmuş hem de milyonluk arabaları oyuncak gibi satın alıp ardı ardına dizmiş. Önüne gelen her ihaleden kâr payı alıp paraları cebe indirmiş.
Sonra şıp diye partinin genel merkezinde işe alınmış ve kim bilir orada hangi haltları yemiş.
Sonra Allah'ın adaleti işte!
Bir araçta kokain kullanırken kendi arkadaşlarının çektiği görüntüler sayesinde yakayı ele vermiş. İçimizden birileri, bütün bunları âdeta görmezden gelip "Hımm kokain mi kullanıyormuş" diyor. 

Yazının tamamı için tıklayın... 

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 3 yorum