DİZİ DÜNYASI

Star'ın "Çember"i dizi değil, film serisi olacak!

Kanal D'nin Arka Sokaklar'ına rakip olarak çekilen Çember'in dizi değil, polisiye filmler serisi olacağı belirtiliyor.

Star'ın "Çember"i dizi değil, film serisi olacak!

Star TV'nin, Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'a rakip olacak yeni dizisi “Çember” çok yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı Çember'in başrollerinde Pelin Akil Altan-Anıl Altan çifti ile birlikte Serhat Kılıç ve Barış Bağcı oynuyor.

Medyatava'nın haberine göre, Çember'in konuları birbirini takip eden dizi mantığıyla değil de her bölümü ayrı bir film olarak planlandığı ve çekildiği ortaya çıktı.

Her bölüm'ün ismi de farklı olacak ve her bölümde farklı bir ünlü yer alacak.

Serinin ilk filmi olan Çember “Oyunu Bırakıyorum” da konuk oyuncu olarak Sedef Avcı rol aldı. Sedef Avcı'nın sıradışı karakteriyle seyirciyi şaşırtacağı ifade ediliyor.

Serinin diğer filmlerinde konuk oyuncu olarak yer alacak isimler arasında Menderes Samancılar, Melisa Sözen, Duygu Yetiş, İrem Altuğ, Füsun Erbulak, Selçuk Borak, Gözde Çığacı da bulunuyor.

SIRADIŞI POLİSİYE OLAYLAR

Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir ekip kurulur. Suçlu profili uzmanı Barış Başkomiser’in (Barış Bağcı) önderi olduğu ekibin her üyesinin farklı yetenekleri vardır. Deneyimli, komik ve olayları kendi bakış açısıyla çözen komiser Adem (Serhat Kılıç) yalan söyleyen insanları duygu durumundan ve hareketlerinden anlayan, ancak bulunduğu birimde çok fazla şans verilmemiş yeni komiser yardımcısı Ayşe (Pelin Akil Altan) ekibin bilişim uzmanı, heyecanlı komiser yardımcısı Volkan (Anıl Altan) geçmişlerinde birçok şey yaşamış ve birbirlerinden tamamen farklı olan bu dört kişi tek bir vakada birleşir ve beraber çalışmaya başlar.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar