GÜNCEL

Spiker Meltem Acet'e kabusu yaşattı: Sevgilim öptüm seni ve kızımızı seviyorum

Ünlü spiker Meltem Acet, işyerini ve çekim için gittiği tüm mekânları arayıp “Ben Meltem’in kocasıyım, çocuğunun babasıyım, aramızın düzelmesine yardımcı olun” diyerek rahatsız ettiği iddiasıyla Ali Altuncevahir’i şikayet etti.

Spiker Meltem Acet'e kabusu yaşattı: Sevgilim öptüm seni ve kızımızı seviyorum

Habertürk ekranlarında hafta sonları ana haber bülteni sunan ünlü spiker Meltem Acet'in dijital ve sözlü tacize maruz kaldığı ortaya çıktı. Meltem Acet'in işyerini ve çekim için gittiği tüm mekânları arayıp “Ben Meltem’in kocasıyım, çocuğunun babasıyım, aramızın düzelmesine yardımcı olun” diyerek rahatsız ettiği iddiasıyla Ali Altuncevahir isimli şahıstan şikâyetçi oldu.

‘Sevgilim öptüm’

Hürriyet'te yer alan habere göre; Emniyet’te verdiği ifadesinde Ali Altuncevahir’i tanımadığını belirten Meltem Acet, “Şüpheli, ‘Sevgilim öptüm’ cinsinden e-mailler atmaya devam ediyor. En son, ‘Seni ve kızımızı seviyorum, öpüldünüz’ diye mail attı. Bu tarz mesajlara her gün maruz kalıyorum. Bu şahıs her gün benim yakınlarımı arayıp rahatsız ediyor. Ali Altuncevahir’in ruhsal problemleri olduğunu ve bana zarar verebileceğini düşünüyorum” dedi.

3 ay uzaklaştırma

Mahkeme, Ali Altuncevahir’in 3 ay süreyle mağdur Meltem Acet’e yönelik olarak şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve bulunduğu konuta yaklaşmamasına karar verdi. Mahkeme ayrıca Altuncevahir’in, Meltem Acet’in çocuğuna da yaklaşmamasına hükmetti.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar