GÜNDEM

Skandal sözleri ile infial yarattılar! Altaylı'dan tepki: Bana bile sulanırlar...

Gazi Üniversitesi Dekanı, Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan... Fatih Altaylı, Türkiye'de garip bir yarışın başladığını söyledi ve sözleri ile infial yaratan isimlere tepki gösterdi.

Skandal sözleri ile infial yarattılar! Altaylı'dan tepki: Bana bile sulanırlar...

"Önce kerli ferli profesörler, adının önünde kalabalık unvanlar taşıyan birtakım adamlar televizyon ekranında genç kız demeye dilimin varmayacağı yaştaki çocuklarla ilgili cinsel fantezilerini sıralamaya başladılar.
“Rezillik bayrağı artık daha yükseğe dikilemez” derken bu kez de bir siyasi parti lideri çıkıp henüz buluğa ermiş kızların cinsel olgunluğundan dem vurmaya başladı." ifadelerini kullanan Fatih Altaylı, sokağa çıkmaya korkar hale geldiğini belirtti.

Sana bana sulanacaklar yakında

Türkiye’de garip bir yarış başladı.
Bu yarış önce gizliden gizliye yapılıyordu.
Sızdırılan bazı videolardan falan öğreniyorduk yarışın ne aşamada olduğunu.
Son zamanlarda aleniyet kesbetmeye başladı.
Önce kerli ferli profesörler, adının önünde kalabalık unvanlar taşıyan birtakım adamlar televizyon ekranında genç kız demeye dilimin varmayacağı yaştaki çocuklarla ilgili cinsel fantezilerini sıralamaya başladılar.
“Rezillik bayrağı artık daha yükseğe dikilemez” derken bu kez de bir siyasi parti lideri çıkıp henüz buluğa ermiş kızların cinsel olgunluğundan dem vurmaya başladı.
Açıkçası artık bırakın çoluk çocuğu sokağa çıkarmak, kendim sokağa çıkmaya korkar oldum.
Bu kafa ile bunlar yakında bana bile sulanırlar.

Yorumlar