KULİS

Show TV Bu Tarz Benim'in faturasını bakın kime kesti?

TMSF yönetimindeki Show TV'de Bu Tarz Benim programının yayından kaldırılmasının ardından üst düzey bir ayrılık yaşandı.

Show TV Bu Tarz Benim'in faturasını bakın kime kesti?
TMSF yönetimindeki Show TV'de, Bu Tarz Benim programının yayından kaldırılmasının ardından üst düzey bir ayrılık yaşandı. Show TV Genel Yayın Yönetmeni Melis Civelek ile kanalın yolları ayrıldı.

Temmuz 2014 tarihinden bu yana bu görevi yürüten Civelek ile kanalın yollarının ayrılmasının altında Show TV'nin bu sezon diziler konusunda istenilen reyting başarısına ulaşamamasının yanısıra yarışma programı Bu Tarz Benim'in yayından kaldırılmak zorunda kalınmasının etken olduğu belirtiliyor.

Show TV'nin dizilerinin reyting savaşlarında başarılı olamaması, diğer kanalların dizi yayınladığı akşamda sinema filmi koyarak reyting sağlamaya çalışması ve son olarak Bu Tarz Benim yarışmasının kanaldan kopması ve sonrasında yeni bir jüri ile yapılan, formatı sürekli değişen programın reyting sıralamasında iyice gerilere düşmesi gibi yaşanan tüm olumsuzlukların faturarasının Melis Civelek'e çoktığı yorumları yapılıyor.

Civelek, daha önce atv, Kanal D ve Star televizyonlarında Genel Müdürlük ve Genel Yayın Yönetmenliği görevlerini yürütmüştü.

Deneme