MEDYA KÖŞESİ

Sevilay Yılman: Maranki de horozken tavuğa dönüşenlerdenmiş!

Ahmet Maranki'nin 'gömdüğümüz şey öfkemizdi' sözlerini köşesine taşıyan Habertürk yazarı Sevilay Yılman, bu tip insanlardan özellikle sosyal medya çok fazla olduğunu söyledi.

Sevilay Yılman: Maranki de horozken tavuğa dönüşenlerdenmiş!

Ahmet Maranki'nin gündemden düşmeyen sözlerine bir yorum da Habertürk yazarı Sevilay Yılman'dan geldi. Sosyal medyada bu tip insanların fazlaca olduğuna dikkat çeken Yılman, "Üç beş takipçisi, izleyeni olunca horoz kesilirler, asarlar, keserler, atıp tutarlar, ama karşılarında bir savcı gördüklerinde anında tavuklaşırlar..." ifadelerini kullandı.

MARANKİ DE HOROZKEN TAVUĞA DÖNÜŞENLERDENMİŞ!

ADAM alenen tehdit savurdu ekranlardan... “24 Haziran’da istediğimiz sonuç çıkmaz ise Belgrad Ormanı’na ağacın dibine gömdüğümüz talim için şeyleri çıkartır sokağa çıkarız” dedi.

Buram buram kışkırtıcılık, buram buram nefret kokan bu ifadeler üzerine kıyamet koptu. Küçükçekmece Savcılığı, soruşturma açtı hakkında. Biz “Ne zaman ifadesi alınacak ve savcılık ne yapacak?” diye beklerken Ahmet Maranki denilen vatandaş gazetedeki köşesinden, “Benim silahla işim olmaz! Belgrad’a gömdüğümüz dediğim şey öfkemizdi” deyip güler misin ağlar mısın bir duruma sebep oldu.

Bir sürü şey söylenebilir bunun üzerine ama değmez. Çünkü böyle insanlardan her yerde var. Bakın sosyal medyaya... Özellikle Twiter’a... Yığınla var bu tiplerden.

Üç beş takipçisi, izleyeni olunca horoz kesilirler, asarlar, keserler, atıp tutarlar, ama karşılarında bir savcı gördüklerinde anında tavuklaşırlar...

Yorumlar