POLEMİK

Serhat Ulueren'den Aziz Yıldırım'a "çaycı" cevabı...

Aziz Yıldırım Telegol yapımcısı Serhat Ulueren'i "çaycı müdür oldu" diye hedef aldı... Serhat Ulueren "Evet çaycılık yaptım, bundan da gocunmam" dedi...

Serhat Ulueren'den Aziz Yıldırım'a "çaycı" cevabı...

Telegol yapımcısı Serhan Ulueren, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisini hedef alan sözlerine cevap verdi.

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'de Ekim Ayı Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda "Çaycı müdür oldu, şoför müdür oldu, bize sallıyorlar" demişti.

Serhat Ulueren, "80’li yıllarda taksi durağında çaycılık yaptım. Okul tatilde. Ya top oynayacağım, ya da çalışacağım. Orada gelenlere çay dağıttım. Her işi yaptım. Hiç de gocunmam." dedi.

360 TV'de yayınlanan Telegol programında konuşan Serhat Ulueren’in açıklamalarının tamamı:

"EVET ÇAYCILIK YAPTIM. HİÇ DE GOCUNMAM:"

"Aziz Yıldırım benim bir röportajımı okumuş herhalde. 80’li yıllarda taksi durağında çaycılık yaptım. Okul tatilde. Ya top oynayacağım, ya da çalışacağım. Orada gelenlere çay dağıttım. Her işi yaptım. Hiç de gocunmam. Çocukluk ve gençlik yıllarımda her yaz dönemi çalışırdım. Veremeyecek hesabım da yok."

"BANA YAPTIĞIN İYİLİKLERİ ASLA UNUTMAM."

Bak Aziz Yıldırım. Vefalı insan birçok zararı görse de bir iyiliğinizi unutmaz ama nankör insan bir tek zararınızı görse, bütün iyiliklerinizi unutur. Ben vefalı insanım. Neden? En azından sana karşı. Sen beni Ramazan’da Faruk Ilgaz Tesisleri’nde iftarımı yaptırdın. Stadını, müzeni gezdirdin. Özel açıklamalarını bana verdin. Bir medya mensubu olarak bana 2006’ya kadar inanılmaz derecede habersel anlamda destek oldun. Tesislerinde ağırladın. Müzeni dolaştırdın. Çocuklarıma imzalı Fenerbahçe forması dağıttın. Ben bu iyilikleri toprağa girene kadar unutmam. Ancak sen nankörsün! Sana göre benim sana zararı dokundum. Çünkü 2006’da Cihan Oskay’ı yayına çıkardım diye bana yapmadığını bırakmadın.

"SENİN KANKAN ERTUĞRUL ÖZKÖK BANA CİHAN OSKAY’I YAYINA ÇIKAR DEDİ."

2006’da Cihan Oskay’ı Star’da yayına çıkardım. Ondan sonra bana düşman oldu. Progrmaa 4 transfer yaptım. 4’ünde de patronlara şikayet ettin. Bizim Fenerbahçe’ye düşmanlık yaptığımız yok. Senin uçağında gezdirdiğin, yanından ayırmadığın kankan Ertuğrul Özkök bana Cihan Oskay’ı çıkar dedi. Bunu aklının bir ucuna sok tamam mı! Senin kankan Ertuğrul Özkök, bana dedi Cihan Oskay’ı 2006’da yayına çıkar diye. O da çıktı ve senin tüm defolarını ortaya çıkardı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar