POLEMİK

Semih Yalçın'dan Mehmet Çilingiroğlu'na sert tepki: O dili kökünden sökeriz

Halk TV'de konuşan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, "Tabipler Odası kapatılsın" diyen MHP lideri Devlet Bahçeli için, "MHP'yi kapatıp, AK Parti'ye katılsın" dedi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "O dili kökünden kopartırız" karşılığını verdi.

Semih Yalçın'dan Mehmet Çilingiroğlu'na sert tepki: O dili kökünden sökeriz

ABD'de yaşayan Tıp Profesörü Mehmet Çilingiroğlu, Halk TV'de katıldığı canlı yayında, "Tabipler Odası kapatılsın" diyen MHP lideri Devlet Bahçeli'yi hedef aldı ve "MHP'yi kapatıp, AK Parti'ye katılsın" dedi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, hem Çilingiroğlu hem de Halk TV'yi topa tuttu.

Yalçın, "Sayın Genel Başkanımıza dönük tahrik kokan alçakça küfür ve saldırıya çanak tutarak FETÖ’nün it uşaklarını üzerimize saldırtan Halk TV’yi şiddetle kınıyorum" diyerek çok sert cevap verdi.

MHP'Yİ KIZDIRACAK SÖZLER

Halk TV'nin canlı yayınına katılan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, "Ben Devlet Bahçeli'yi anlamış değilim. İflas etsin MHP'yi, geçsin AK Parti'ye, orada el kaldırsın. Niye bir partisi var anlamış değilim. Bahçeli'ye saygım sonsuz. Çıkıyor diyor ki 'Tabipler Odasını kapatmamız lazım', 'Anayasa Mahkemesini kapatmamız lazım'... İmparatorluk mu kuruyorsun lan!.. Böyle bir şey olabilir mi ya!.." diye konuştu.

SEMİH YALÇIN'DAN SERT TEPKİ

Halk TV'deki o sözlere MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan çok sert cevap geldi. Türk Tabipler Birliğinin yönetiminin Türk düşmanlarının elinde olduğunu belirten Yalçın, "Başkanı Fincancı, PKK yanlısı bir militan." iddiasında bulundu.

İşte Semih Yalçın'ın sosyal medya hesabından yaptığı o açıklama:

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar