DİZİ DÜNYASI

Savaşçı'nın kadrosuna bomba transfer

Fox Tv'de yayınlanan Savaşçı dizisinin kadrosuna usta bir aktör daha katılıyor...

Savaşçı'nın kadrosuna bomba transfer

Dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanlar olan, “Bordo Berelilerin” hikayesinin anlatıldığı “Savaşçı” dizisi Pazar günlerinin en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor…

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Gaye Turgut Evin, Çağrı Şensoy, Alican Albayrak, Ali Tarık Fındık ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı, yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisine sürpriz bir isim daha katıldı.

Başarılı sinema ve tiyatro oyuncusu Engin Benli, dizide “Kuzgun” adlı karaktere hayat verecek.

Yeni rolüyle ilgili çalışmalarına başlayan Benli, dizide Kılıç Timi’yle amansız bir savaşa girecek, uluslararası terörist “Kuzgun” olarak izleyici karşısına çıkacak. Sinema ve edebiyatta ölümün simgesi olan Kuzgun, sıradan “kötü adam” tiplemelerinin oldukça uzağında bir karakter.

Başarılı oyuncunun canlandıracağı “Kuzgun”, Kılıç Timi’ne meydan okurken, seyirciye de kendi dehşetini sonuna dek hissettirecek.

Yorumlar