DİZİ DÜNYASI

Şahsiyet Meksika'ya uyarlanıyor!

Ay Yapım, fenomen dizisi Şahsiyet’in Meksika uyarlaması için, geçtiğimiz Mayıs ayında dünyaca ünlü yapım şirketi Viacom International Studios ile anlaşmaya varmıştı.

Şahsiyet Meksika'ya uyarlanıyor!

Ay Yapım ve Viacom International ortak yapımcılığında çekilecek Şahsiyet dizisi uyarlama için geçtiğimiz gün düğmeye basıldı. Meksika ve Türkiye arasındaki ilk ortak yapım olacak projenin çekimlerine Şubat ayında başlanacak.

Türkiye’nin Meksika’da uyarlanacak ilk dizisi olacak projenin içeriği geçtiğimiz gün uluslararası içerik sektörünün en prestijli organizasyonları arasında gösterilen NATPE Miami Fuarı’nda açıklandı.

Meksika’nın farklı şehirlerinde çekilecek ve El Asesıno Del Olvido (Before I Forget) adını taşıyacak dizinin başrollerinde ülkenin sevilen oyuncuları Damián Alcázar ve Paulina Gaitán yer alacak. İlk bölümleri Uluslararası Emmy ödülü sahibi, ülkemizde de El Chapo dizisiyle bilinen Meksikalı yönetmen Ernesto Contreras tarafından çekilecek dizi Alzheimer teşhisi konan Pascual’ın geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena ile yollarının kesişmesini anlatacak.

Yorumlar