GÜNCEL

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca aşının önemine dikkat çekti: Yolumuz doğru

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 100’ün altına düşen vefat sayılarının ardından sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Koca,'Gösterdiğiniz dikkat ve aşı, giderek her şeyi kontrol altına alıyor' dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca aşının önemine dikkat çekti: Yolumuz doğru

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan verilere göre 552’si semptomatik olmak üzere toplam 6 bin 169 yeni vaka tespit edildi. Vefat sayısı ise 94 olarak kayıtlara geçti. Bu gelişme üzerine Bakan Koca, 100’ün altına düşen vefat sayılarıyla ilgili sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

“SAĞLIKLI GÜNLERE DÖNMEK İÇİN…”

Twitter'dan açıklamada bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Vefat sayımız bugün 100'ün altına indi. Gösterdiğiniz dikkat ve aşı, giderek her şeyi kontrol altına alıyor. Aramızdan ayrılan hastalarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Sağlıklı günlere dönmek için yol doğru, kararlılıkla devam edelim” dedi.

“30 MİLYON DOZA ULAŞTIK"

Koca sözlerine şöyle devam etti: “Bugün itibariyle ulaştığımız bu sayının sonuçlarını çok yakında, 84 Milyon birlikte göreceğiz. Sağlıklı günlere dönmek için yol doğru, kararlılıkla devam edelim.”

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar