GÜNCEL

Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan'tan Mehmet Ceyhan'a sitem!

Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan, Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın söylediği 'tam kapanmaya karşı çıkan vatan hainidir' açıklamasını sert sözlerle eleştirdi. Kaplan, 'tüm çelişkilerine rağmen el üstünde tutuluyor' diyerek sitem etti.

Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan'tan Mehmet Ceyhan'a sitem!

Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan, Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın söylediği 'tam kapanmaya karşı çıkan vatan hainidir' açıklamasını sert sözlerle eleştirdi. Kaplan bugünkü köşesinde, 'Ekran düşkünü doktorlar' başlıklı yazısında Mehmet Ceyhan'ı hedef aldı. Hilal Kaplan, Titrini yazmaya bile iki satır yetmeyen Ceyhan, pandemi başından bu yana "o ekran benim, şu ekran da benim" şeklinde koşturuyor ve tüm çelişkilerine rağmen el üstünde tutuluyor' diyerek sitem etti.  

İşte o yazı... 

Pandemi, doktorlarımız dahil canla başla, fedakârca çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın kıymetini bizlere bir kez daha gösterdi. Ancak bazı isimler var ki gerçekten mesleğin saygınlığını taşıyabiliyorlar mı; hiç emin değilim.
Bunlardan birisi Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan.
Titrini yazmaya bile iki satır yetmeyen Ceyhan, pandemi başından bu yana "o ekran benim, şu ekran da benim" şeklinde koşturuyor ve tüm çelişkilerine rağmen el üstünde tutuluyor.
Ceyhan, pandeminin ilk aylarında "Sağlıklı kişinin maske takmasına gerek yok" diyordu; bugünse nerdeyse maske takmayana "vatan haini" diyecek noktaya geldi.
Koronavirüsün mutasyonlu halinin daha da kötü olması ihtimaliyle ilgili olarak önce, "binlerce kat daha düşük bir ihtimal" dedi. Bugünlerdeyse hem çocuklarda hem de hamile kadınlarda mutant virüsün ölümcül etkileri üzerinden halka korku salmakla meşgul.

Yazının devamı için tıklayın... 

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar