POLEMİK

Rıdvan Dilmen Erman Toroğlu'na ateş püskürdü!

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, kendisiyle ilgili "şeytan" yakıştırması yapan Erman Toroğlu'na ateş püskürdü.

Rıdvan Dilmen Erman Toroğlu'na ateş püskürdü!

Dün akşam NTV canlı yayınında konuşan Rıdvan Dilmen, Erman Toroğlu'nun kendisiyle ilgili açıklamalarına cevap verdi. Toroğlu'nun Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulunun (MHK) başkanlık seçiminde Rıdvan Dilmen'in etkili olduğu yönündeki iddialara karşı çıktı. Bu iddianın ispatlanması gerektiğini söyleyen Dilmen, canlı yayında bir kez daha bu iddiayı gündeme getirenlere "ispatlayın" diyerek ispatlayamıyorsanız "yalancınız" diye seslendi.

İşte Dilmen'in o sözleri;

"Erman Hoca "şeytan" diyor bana. Sen diyemezsin bunu bana. Böyle bir hak vermiyorum sana. Kimse vermez de ben de vermiyorum. Benim yaşım 58! Ha beni kastetmiyorsan kastetmiyorum dersin. Seninle bizim 35 yıllık dostluğumuz var. Hiçbir zaman saygısızlık yapmadım, hiçbir türlü saygısızlık da görmedim senden.

Öyle şeytanlar falan, hoop derler adama! Hop derler! Benim adım Rıdvan Dilmen! Şeytan diye bahsedemezsin benden. Benden bahsetmiyorsan da dersin ki Rıdvan yanlış anlamış dersin eyvallah onu da anlarım. Yandan dolaşmayın direkt söyleyin

"KONUŞACAĞIM"

Erman Hoca'yı ayırıyorum, vatansever bir kardeşimizdir. Benim konumda da özür bekliyorum kendisinden. Öbür arkadaşlar için de ne kadar vatansever olduklarını ne kadar Türk futbolunu dizayn ettiklerini de yarın (bugün) akşam hazırlansınlar, Türkiye Cumhuriyeti hazırlansın izleyecekler. Bak izleyecekler. Kimin vatansever olduğunu kimin terör örgütü liderlerinin sevgilisi olduğunu anlatacağım yarın akşam."

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar