TV HABER

Rasim Ozan Kütahyalı 'kötüyüm deyip bayıldı' yorumcular zerre umursamadı

Rasim Ozan Kütahyalı, Galatasaray maçının ardından Fenerbahçeli Abdülkerim Durmaz yanında galibiyeti kutlarken "Reklama gidin, vallahi çok kötüyüm" diyerek bayıldı. Bu sırada diğer spor yorumcularının umursamaz halleri şaşkına çevirdi. Rasim Ozan stüdyoda baygın yatarken maç yorumlamaya devam ettiler.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programının ünlü yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayında bayıldı. Fenerbahçeli olan Abdülkerim Durmaz yanında galibiyeti kutladığı sırada "Reklama gidin, vallahi çok kötüyüm" diyen Rasim Ozan Kütahyalı, kısa süre sonra bayıldı.

Stüdyoya hemen sağlık ekibi girerken, Rasim Ozan Kütahyalı da sedyeye yatırıldı ve ilk müdahale yapıldı. Bu sırada spor yorumcularının tepkileri dikkat çekti. Biri dışında hiç biri ayağa kalkmazken, ona yardıma giden kişi de uzun süre 'gerçekten rahatsızlandığına inanmadı'. Bu sırada yorumculardan birinin aldırmaz bir şekilde 'ona bir şey olmaz' dediği duyuldu.

Durumunun iyi olduğu anlaşılan Rasim Ozan Kütahyalı daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Maalesef yine yanıldım. Çok üzgünüm. 40 yaşındayım, hiç Galatasaray'ı bu kadar acınası halde görmedim." ifadelerini kullandı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar