GÜNDEM

Rahmi Özkan Müge Anlı'da neden yok? 'Rahmi Özkan öldü' iddialarına Müge Anlı'dan yanıt!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuk olan isimlerden Rahmi Özkan için bir süredir sosyal medya üzerinden devam eden 'öldü' iddiaları yanıt geldi. Müge Anlı sosyal medya hesabından iddiayla ilgili bir açıklama yayınladı.

Rahmi Özkan Müge Anlı'da neden yok? 'Rahmi Özkan öldü' iddialarına Müge Anlı'dan yanıt!

ATV'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programı, geçtiğimiz aylarda sezon finali yaptı. Programla ilgili çeşitli iddialar ortaya atılırken avukat Rahmi Özkan'ın öldüğü iddiası adeta ortalığı karıştırdı. Bu iddianın ardından sosyal medyada 'Avukat Rahmi Özkan'ın sağlık durumu nasıl?' gibi aramalar yer aldı. Müge Anlı ise bu iddialara sayfasında yaptığı paylaşımla yanıt verdi.

Programın yapımcı kuruluşu Mavi Klaket'in yapmış olduğu açıklamayı kendi sosyal medya hesabından paylaşan Müge Anlı, konuya açıklık getirdi.

İşte o açıklama:

"Uzunca bir süredir sosyal medya ve birtakım medya kuruluşlarında programımızın avukatı sayın Rahmi Özkan'ın öldüğü yönünde paylaşım ve haberler yer almaktadır. Ancak kamuoyunu meşgul etmekte olan söz konusu haber ve paylaşımlar asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla ilgili olarak hem kıymetli izleyicilerimize hem de programımıza yönelik yıpratma çabalarının son bulması adına gerekli hukuki süreçler tarafımızca ivedi şekilde başlatılacaktır. Bu tür mesnetsiz haber ve paylaşımların kimseye bir faydası olmayacağının altını çizer bundan sonraki süreçte yapılacak açıklamalardan ilgili kurum ve kişilerin sorumlu olacağını beyan ederiz. Yeni sezonda görüşmek dileğimizle... "

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar