GÜNDEM

Polat Alemdar öldü diye taziye ilanı verdi

Daha önce 'Süleyman Çakır'ın ölümü üzerine gıyabi cenaze namazı kılınmıştı, şimdi de Polat öldü diye gazetelere ilan verildi.

Polat Alemdar öldü diye taziye ilanı verdi
GAZETECİLER.COM- Şanlıurfa'da yerel gazeteye Kurtlar Vadisi dizisinin 174. bölümünde keskin nişancı tarafından vurulan Polat Alemdar için tam sayfa taziye ilanı verildi.

Kurtlar Vadisi dizisinin 174. bölümünde Suriye'de keskin nişancı tarafından vurulan Polat Alemdar için Şanlıurfa 'da bir iş adamı yerel gazetede tam sayfa taziye ilanı verdi.

DAHA ÖNCE DE OLMUŞTU
Kurtlar Vadisi dizisindeki ölümler ile ilgili ilk vaka bu değil. Daha önce de dizide "Çakır" karakterini canlandıran Oktay Kaynarca'nın rol icabı ölümü dizinin fanları tarafından gerçek gibi değerlendirilmişti. 

Rize'de Süleyman Çakır karakteri için gıyabi cenaze namazı kılınmış, Konya'da bir yerel gazeteye başsağlığı ve taziye ilanları verilmişti.
Deneme
Deneme

Bu sezon ekranda 10. yılını kutlayan 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinin son bölümünde Suriye'de keskin bir nişancı tarafından vurulan fenomen karakter Polat Alemdar'ın ölüp ölmediği tartışıla dursun; Şanlıurfa'da bir iş adamı yerel bir gazeteye ilan vererek baş sağlığı mesajı yayınladı.

SURİYE CEPHESİNDE HAİN BİR PUSU'DA KAYBETTİK

Şanlıurfa yayın yapan yerel bir gazetenin 4. sayfasında tam sayfa baş sağlığı ilanı veren Ozan Demir isimli vatandaş mesajında şunları ifade etti: "Değerli büyüğümüz, fikir ve aksiyon adamı, örnek ve mümtaz şahsiyet, vatanı için gecesini gündüzüne katıp, Irak'tan, Filistin'e, oradan Suriye'de mücadelesini sürdüren kahramanımız, ağabeyimiz Polat Alemdar'ı Suriye cephesinde hain bir pusuda kaybetmiş bulunmaktayız. Fikirleriyle ufkumuzu açan, içimizdeki vatan ve millet aşkını pekiştiren değerli ağabeyimiz Polat Alemdar'a Yüce Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı ve sabr-ı cemil diliyorum."

TAM SAYFA İLAN 500 LİRA

Bu arada gazetenin tam sayfa ilan bedelinin 500 lira olduğu öğrenildi.

İŞTE O İLAN

Deneme