DİZİ DÜNYASI

Polat Alemdar "EDHO'ya mı geliyor?

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Polat Alemdar karakterinin 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ (EDHO) dizisiyle tekrar ekranlara döneceğine ilişkin iddiaları EDHO ekibine sordu.

Polat Alemdar "EDHO'ya mı geliyor?

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz karakteri Polat Alemdar'ı canlandıran NEcati Şaşmaz ile iligli haberleri bugünkü köşesie taşıdı ve hayranlarının merak ettiği o soruyu cevapladı:

‘Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı Polat Alemdar rolüyle ünlenen Necati Şaşmaz’ın ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ (EDHO) dizisiyle ekranlara döneceğine dair haberler var.

Bu haberin doğru olup olmadığından önce Necati Şaşmaz’ın niye başka bir diziyle değil de ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la gündeme geldiğine açıklık getireyim.

Birincisi; ‘EDHO’, ‘Kurtlar Vadisi’ ekibinin çektiği bir dizi..

İkincisi; ‘EDHO’ başladığında yapımcısı ve senaristi olan Raci Şaşmaz’la Necat Şaşmaz, kavgalıydı, ama zamanla abi-kardeş barıştı.

Üçüncüsü, konu ve tarz olarak iki dizinin benzer yönleri çok. Necati Şaşmaz’ı ‘Kurtlar Vadisi’ ekibinin yazıp, çektiği ‘EDHO’da görmek isteyen Polat Alemdar fanlarının sosyal medyada dile getirdiği ‘dilek ve temenniler’ kısa sürede mutasyona uğradı.

Birçok haber sitesi, ‘Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı EDHO’ya katılıyor mu?’ diye haber yapınca merak edip, sordum ATV’de yayınlanan diziyi yazan ve çekenlere.
Aldığım bilgi özetle şu:

“Fanların istediği bir şey bu. ‘Polat Alemdar’ın ‘EDHO’ya katılmasını istiyorlar. Sosyal medya kaynaklı bu haberlerin bizimle ilgisi yok ve doğru da değil. Şimdilik böyle bir konu da gündemde değil.”

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar