POLEMİK

Oray Eğin'den Cem Küçük'e cevap var...

Cem Küçük, Habertürk gazetesi yazarı Oray Eğin'i "Habertürk'te hükümeti överken Odatv'de provakasyon yapmakla" suçlamıştı... Oray Eğin 'Diktatimi çekmeyi başardın" dedi ve ekledi: "Sıkıysa ispatla..."

Oray Eğin'den Cem Küçük'e cevap var...

Cem Küçük ile Habertürk gazetesi yazarı Oray Eğin arasında oldukça sert bir kavga başladı...

Cem Küçük, Oray Eğin'i "Habertürk gazetesindeki yazılarında hükümeti övüp, OdaTV'de gizlice yazdığı yazılarla pükümet aleyhine provokasyon yapmakla" suçlamıştı...

Bu konuda Oray Eğin'i daha önce uyardığını anlatan Cem Küçük, yeni bir iddiada da habulunarak "Soner Yalçın-Oray Eğin-Ahmet Hakan üçlü bir çete gibi çalışıyor. Bunlar her türlü tuhaf işi çeviriyorlar" demişti.

HADİ DİKKATİMİ ÇEKMEYİ BAŞARDIN!

Cem Küçük'e bugünkü köşesinden cevap veren Oray Eğin ise "Sıkıysa kanıtla" dedi.

Cem Küçük'ün ismine köşesinde yer vermeyen Oray Eğin, "Söylediklerinin yalan olduğunu kendisi de biliyor, ama amaç ortalığı köpürtmek. Çünkü yalandan besleniyor, başka malzemesi yok." dedikten sonra Cem Küçük'e şöyle seslendi:

"Hadi dikkatimi çekmeyi başardın, ama sıkıysa kanıtla..."

İşte Eğin'in bugünkü yazısından ilgili bölüm:

ZORUNLU AÇIKLAMA

Dün FETÖ’cülerin uydurduğu yalanı bugün bazı troller yayıyor. O kadar saçma ki, vakit harcamaya bile değmez aslında. Ama görmezden gelince o ve yalanlarına inanan kitle “Bak hiçbir şey söyleyemedi” diye daha da azıyor.

Neymiş, Odatv’ye gizlice yazı yazıyormuşum...

Bir de bunu devlet belgelemiş...

Hadi çıkar belgeyi, hangi istihbaratmış görelim... Habertürk Gazetesi dışında hiçbir yere yazı yazdığım yok, hatta hiç kimseyle temas içinde bile değilim.

Söylediklerinin yalan olduğunu kendisi de biliyor, ama amaç ortalığı köpürtmek. Çünkü yalandan besleniyor, başka malzemesi yok.

Hadi dikkatimi çekmeyi başardın, ama sıkıysa kanıtla...

İşimiz gücümüz yokmuş gibi bir de bunlarla vakit kaybediyoruz.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar